Diskusní forum

Podmínky registrace na diskusním fóru FC Vysočina

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Falk" |  vypnout filtr
 
<123456789>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Falk | FCV
01.02.2007, 20:48
 
 
Jděte někam už s Šamánkem. Na podzim se na plac nedostal, na jaře bude asi to samé, tak co tady pořád řešíte?
 
 
Falk | FCV
01.02.2007, 20:47
 
 
Prohra 0:1 s Bolkou by nevypadala až tak zle, kdyby ovšem za Boleslav nenastoupilo téměř klasické béčko. Ta plichta ( škoda penalty ) by asi vypadala mnohem přijatelněji. Ovšem jakýs takýs obrázek nám přinese až sobota s Hradcem.
 
 
31.01.2007, 21:33
 
 
Co by za to dala Dukla, kdyby byla druhá ve srovnatelné soutěži jako je FC Vysočina.
 
 
Falk | FCV
31.01.2007, 19:32
 
 
luui: Mám pocit, že jsi zapomněl , jak náš stadion vypadal ještě před rokem. Jedna žlutomodrá tribuna, jedna mini tribunka pro VIP, nádherné betonové spartakiádní zatáčky ( pokud teda víš co to znamená ) toť vše.
Dneska máš moderní osvětlení,místo zatáčky krásnou tribunu pro 2500 diváků a ty tady vyrukuješ s Humbertem za 180 mega.
Trochu soudnosti, chlapče.....
 
 
Falk | FCV
29.01.2007, 20:24
 
 
Právě proto se téhle ankety nezúčastňuji....a mám klid.
 
 
Falk | FCV
29.01.2007, 18:45
 
 
Co se týče Tulise. Je to brankář béčka, občas si zachytá za áčko někde v poháru, přáteláku atd., popř. bude někdy na lavičce, a tak to asi i zůstane. Pokud postoupíme, budeme nuceni mít stejně dobrou brankářskou dvojici a Tulis je bude pouze doplňovat. Takže ho nechte kde je, a dopřejte mu občas tu radost zachytat si za A tým. Myslím, že i jeho táta je soudný, a moc dobře o tom ví. Proto taky asi nijak netlačí na to, aby mladej chytal častěji. Třeba nás ještě časem překvapí a budeme řvát: "Ať žije Tulda" Smajlík
 
 
Falk | FCV
26.01.2007, 22:26
 
 
Co Albánie, rozvojové africké země - tam by se něco nenašlo ?
 
 
Falk | FCV
26.01.2007, 21:42
 
 
Dneska měla být schůzka vedení a majitelů FCV ohledně financí na potencionální posily. Jak dopadla????????
 
 
Falk | FCV
25.01.2007, 20:37
 
 
Ježíšimarjá, ať už začne fotbal, protože na hokej v podání Dukly se nedá absolutně koukat. Jediná zábava přes zimu a je to k nekoukání. Snad si v březnu začneme zlepšovat náladu...
 
 
Falk | FCV
24.01.2007, 20:34
 
 
lenelis,spetr,Paolo: Já teda za sebe musím říct, že chodím na novou tribunu a používat ruce k tleskání mi teda vůbec nevadí. Neřvu, ale vždy tleskám. A nemám pocit, že bych na nové tribuně tleskal sám. Když je zima, tak si aspoň zahřeju ruce. Pletení bych si sebou určitě nebral Smajlík
 
 
Falk | FCV
23.01.2007, 20:31
 
 
M.Fuks: Ale my jsme samozřejmě rádi za to, co se zde kolem fotbalu doposud podařilo. To nikdo nikomu nebere. Ale je přirozené, že fanoušci sní o tom , že přijde ta či ta významná posila, aby ty vyhlídky na postup byly co nejreálnější. Samozřejmě, že nejlepší by bylo, kdyby na jaro přišlo minimálně trio posil věhlasnějších jmen, ale nám všem soudným je jasné, že to tak nebude. Ale přece jenom, i když je to spíš zásluhou média, vyhlásit de facto konkurs na stopera: " Hledáme stopera, rychle ( a co nejlevněji )" není zrovna budící velký optimismus. Možná, že třeba právě Staněk tohle všechno splní a bude po starostech, ale asi tak jednoduché to nebude.
TOR: Jasně, že nejlepší by bylo, kdyby chodilo 4000 lidí a dohnalo Vysočinu k postupu, ale jen o počtu lidí to přece jenom není. S kvalitním kádrem, který se v případě postupu nemusí z poloviny obměňovat, je to všechno mnohem nadějnější.
 
 
Falk | FCV
22.01.2007, 20:50
 
 
realita: Ač to říkám nerad, něco na tom asi bude. Když vidím jak posiluje Viktorka, tak u nás jsme proti ní úplní břídilové. Třeba to zvládneme i tak, ale pokud ne, tak si tady vedení asi vyslechne své....
 
 
18.01.2007, 21:36
 
 
Ono dneska sehnat dobrého hráče za rozumný peníz fakt asi nebude nic jednoduchého. Viz dnešní avizovaný přestup Kroupy z Teplic do Denizlisporu. Proboha jak na něj vůbec přišli?
 
 
Falk | FCV
16.01.2007, 21:45
 
 
M.Fuks: Tak to je dobře.
 
 
16.01.2007, 21:35
 
 
Paolo: Nevím, nevím jestli vyhřívaný trávník zaplatí město. Spíš si myslím, že bude tlačit na to, aby si FCV na to sehnala finance sama. Mám pocit, že těch 20-30 mega v dohledné době neprotlačí.
Spíše se teď budou finance dávat na postupnou rekonstrukci HZS.
 
 
15.01.2007, 21:36
 
 
M.Fuks: Trochu se divím, proč p. Tulis pro média řekne v prosinci větu: " A tímto přestupem je kádr uzavřen. Žádnou další posilu neplánujeme". Přitom nikdo nikdy neví, co se může za 2-3 měsíce stát. Někdo se přihlásí sám, někoho odněkud nenadále vyhodí, někdo se vrátí ze zahraničí a čirou náhodou bude chtít hrát právě tady atd. Ale z novin mám vždycky pocit, že právě dnešním dnem to skončilo a jiná možnost není. Možná to média špatně reprodukují, ale tak to prostě vyznívá. Dokud nezačne sezóna může se vždycky stát cokoliv. A třeba se při zpáteční cestě do Bulhar přece jenom zastaví ten Berbatov. Smajlík
 
 
Falk | FCV
09.01.2007, 20:56
 
 
Paolo: Musím se přiznat, že mě ty výklepy od Liberce, Varů,Sparty atd. nějak moc neodvazovaly, protože to nemělo a adrenalinem nic společného. A já nejesem žádným velkým příznivcem jakýchkoliv exhibičních duelů, takže pro mě to žádné velké zážitky nebyly.
Trochu jiná káva už bylo učinkování Vysočiny, protože ta až možná na zápas doma s Teplicemi ( ovšem ani tam výsledek neodpovídal hře )dokázala vesměs hrát alespoň vyrovnaně, takže tady jsem nejezdil domů určitě tak znechucen ( pouze nasrán, že máme v boji o záchranu jenom bod ).....
 
 
Falk | FCV
08.01.2007, 21:49
 
 
FrantaK: Chci tím jenom říct, že se budu radši sledovat hokej Dukla-Kometa v 1. hokejové lize a FC Vysočina-Bohemka ve 2. fotbalové lize než Plzeň-Vítkovice v hokejové extralize a Příbram-Most v 1. fotbalové lize. Nic víc nic míň.
Pro mě to zní docela logicky, protože Jihlavě prostě fandím, ať už je to v jakémkoli sportovním odvětví Smajlík
 
 
Falk | FCV
08.01.2007, 21:37
 
 
AJETO: Jo do Jihlavy, dneska to je v deníku Vysočina dle slov p. Tulise. Byla prý snad i šance, že se mohl už dnes objevit na tréninku. A když prý ne dnes, tak třeba za týden. Takhle to tam stálo černé na bílém....
 
 
Falk | FCV
08.01.2007, 20:59
 
 
Kurňa, tak krásně venku a fotbal se nehraje. Už jsme mohli mít se Žižkovem náskok cca 8-10 bodů a byl by klid. Takhle máme pořád ty nervy před sebou...
Jinak jsem zvědav, jestli se dotáhne ten přestup toho zkušeného fotbalisty z Moravy, který má na kontě nespočet prvoligových zápasů. Kdopak to jenom může být. Zkuste dát tipovačku.
Můj názor je, že by to mohl být někdo spíš z jihu, takže Brno, Zlín, Slovácko.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu