Diskusní forum

Podmínky registrace na diskusním fóru FC Vysočina

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
Filtr: výpis příspěvků uživatele "blackfield" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
RSS RSS
Další diskuse: 
 
28.09.2015, 16:48
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Ekonomické možnosti regionu jsou o...
Ptal jste se z jakých faktů vycházím? Z níže mnou uvedených faktů. Nejsou to zrovna malá čísla. Otázkou ovšem je, nakolik jsme schopni tyto firmy přesvědčit o sponzorství a co jim za to nabízíme. Také jsem si užil své při shánění peněz pro fotbal, i když jenom v okresním měřítku. Pokud jsme hráli na špici, nebyl to problém a dokonce někdy přišli i sami. Horší bylo když jsme se motali na konci tabulky. Sklízel jsem mnohdy posměšné poznámky o vyhozených penězích. Jsem ze stejné oblasti jako FCV a tak někdy slýchávám ne zrovna lichotivé věci o našem klubu. To je bohužel realita. Na rozdíl od Vás, o nich mohu psát.
 
 
28.09.2015, 13:28
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Ekonomické možnosti regionu jsou o...
Počet firem se sídlem v regionu je cca 17.48O. Počet živnostníků cca 118.928.
Deset největších firem mezi nimiž je i PSJ a.s. na čtvrtém místě, mělo čistý zisk 2. 317 846 OOO,- Kč. V samotném okrese Jihlava je 5.175 firem a 19.58O živnostníků. 2 % zakázek v regionu je sice možná málo, ale zásadní vliv na financování klubu to není. Důležité však je, co můžeme za případnou podporu od sponzorů nabídnout. Svítící reklama na stadionu, je asi málo. Každá firma by chtěla být spjata s dobrým jménem klubu a jeho úspěchy, nikoliv naopak, jak je tomu v poslední době.
 
 
27.09.2015, 23:17
 
 
Reakce na Wave: To je dobry, jak si tu nespokojeny fanou...
Připomínám ti Tvoje dva příspěvky z 26.9. Kritizuješ v nich a meleš pantem. Tak si ujasni co vlastně chceš. Můžeš si být jistý, že tyto články jsou hodně sledovaný!! Ekonomické možnosti regionu jsou obrovské! Jenom se nám nedaří je přenést do klubu. S takovými výsledky se nám to ani nepodaří. Jinak jsem velký fanda a mám rád tenhle klub.
 
 
27.09.2015, 20:52
 
 
Reakce na chocholoušek: Na to, aby si člověk všiml, že t...
Za fungování, potažmo i výsledky klubu, nese odpovědnost jeho ředitel. V tomto případě pan ing. Tulis. Především on by měl co nejrychleji jednat. Mnoha lidem se vyplácí nemalé finanční prostředky, mají služební telefony i auta, za velmi malé výkony. Jednou už odejití pánové Fikes, Procházka (Zbrojovka Brno) i Bokša (Sparta Praha) se neuchytili a tak je pan Tulis opětovně zaměstná. Odešli ale na vlastní žádost za lepším. Trenér s nejvyšším vzděláním (Oulehla) však musí odejít, aniž by dostal prostor. Takhle se žádný klub řídit nedá. Doufám za nás fanoušky, že se z toho v zimě vyvodí patřičné důsledky.
 
 
27.09.2015, 13:48
 
 
Ono je to všechno složitější. Proč například musel odejít Marek Zúbek a byl nahrazen p. Procházkou? Co když složení trenérské trojice vyvolalo negativní reakce v kabině? Dále, já osobně bych si také dával velký pozor na to, co řeknu v kabině, pokud vedle mne sedí syn majitele. Mám takový pocit, že se hráčům tahle trenérská rošáda vůbec nezamlouvá. Každý z vedení mužstva má snahu prosadit si své vlastní koně, pana Blažka nevyjímaje. Jedinou snaho některých je, zda mají peníze na účtech včas. Jediné řešení je kompletní výměna realizačního týmu u "A" týmu. FC Vysočina se rozdělila na několik frakcí které se navzájem zrovna nemusí. Nikdo si to samozřejmě nepřizná!! Nedivil bych se ani tomu, že nám někteří hráči v zimě upláchnou. Vyjadřuji pouze svůj názor.
 
 
26.09.2015, 23:07
 
 
Ještě Vás chci poprosit abychom se chovali na tomto fóru slušně a nikoho neuráželi. Panu Fuksovi se nedivte....,je to především zaměstnanec firmy a klubu. Nezaslouží si podobné vulgární výrazy jako od..."vysočina fc olé". Děkuji.
 
 
26.09.2015, 22:58
 
 
Mám dojem, že je potřeba dohrát podzim jak nejlépe to půjde. V zimní přestávce se ale rozloučit z pány trenéry "áčka" a jinými tzv.scouty kteří jsou zde pod ochranou p.Tulise. Začít zimní přípravu s novým realizačním týmem a vhodně doplněným a poskládaným týmem. Jiná cesta není možná. Je to pouze můj názor.
 
 
26.09.2015, 16:59
 
 
Už od žáků hráli pouze Kučerovi a Procházkovi oblíbenci. Pokračuje to pořád. Určitě nešel Procházka k "A" týmu pro jeho odbornou zdatnost. Šel tam pouze jako kamarád Kučery. Takhle je veden náš tým! No a celý trenérský triumvirát jsou zase oblíbenci našeho pana ředitele Tulise. Opravdu profesionální klub!
 
 
26.09.2015, 10:41
 
 
Vy jste ale níže napsal že: "Jde o investici klubu....." Trochu zavádějící, nemyslíte? Napřed sáhodlouhá přednáška a poté "Rozhodně Vás to nemusí zajímat." Jsme prostě fanoušci, co se zajímají o dění v klubu i z jiného pohledu. Nejsme jenom někdo, komu se řekne: "Kupte si permanentky a mlčte."
 
 
25.09.2015, 23:14
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Vy na tabuli vidíte jen reklamy? K...
Co slovo to "klenot". Smajlík Jakou částku do toho zařízení vložil klub? Zemní a konstrukční práce dělali naši správcové. A kolik velkých televizí bylo součástí této zakázky? Kde jsou?
 
 
23.09.2015, 16:38
 
 
Vzhledem k tomu že už je 23.9. nikdo nepřijde. Možná až v zimním období. Ani nevíme kdo odešel a kam. Hm.
 
 
22.09.2015, 11:35
 
 
Když už teď asi nikdo nepřijde, jde někdo na hostování jinam?
 
 
21.09.2015, 20:15
 
 
Pokud by chtěli potrestat reprezentanta Limberského, museli by potrestat i jiné reprezentanty. Policie, starosty, politiky a jiné. Ti všichni řídili a možná řídí pod vlivem alkoholu. Také se oháněli imunitou, známostmi atd. Tolik pro ty, co by ho nejraději upálili. Také se mně nelíbí co udělal. Je to vůl.
 
 
21.09.2015, 13:50
 
 
Nastává éra "Tulisových" koní. Není žádným tajemstvím vřelý vztah pana ředitele, k současné trenérské trojici. Celá Jihlava a okolí z toho má srandu. Veškerý respekt a obdiv široké veřejnosti, dokázalo naše vedení během krátké chvíle totálně pohřbít. Připadá mi, že si na velký fotbal pouze hrajeme.
 
 
20.09.2015, 10:51
 
 
Ví už někdo jméno toho talentu, ze "sparťanské líhně"? Nebo - kdo přijde a naopak?
 
 
19.09.2015, 16:47
 
 
V úterý končí přestupy. Kdo přijde a kdo odejde, ví to někdo?
 
 
18.09.2015, 13:20
 
 
Reakce na Mirek_Fuks: Nedodržení slibu o posílení kádru?...
Do restaurace, kde Vám budou dlouhodobě předkládat špatné jídlo, také přestanete chodit. Pane Fuks, motáte se okolo fotbalu dost dlouho nato, aby jste poznal kdo je posila, a kdo ne. Jestli budete odpovídat zde na fóru na různé názory nebo ne, je mi úplně jedno. Vaše odpovědi ani nemohou být objektivní vzhledem k funkci kterou zde zastáváte. Informujte nás včas o změnách a novinkách v klubu a budeme spokojeni. Jinak máme nejlepší stránky v lize. Je to zásluhou Vás i nás.
 
 
18.09.2015, 10:30
 
 
Reakce na gennaro: http://fotbal.idnes.cz/ludek-klusacek...
Souhlasím. A to se musel asi dost ovládat, aby zachoval styl. Připadá mně, že tento klub ztrácí jakoukoli koncepci. Navenek je nám prezentován jako dobře fungující stroj kde všechno klape. Mám dojem, že tomu zdaleka tak není. Každý z trenérů kteří museli z klubu odejít, se na něčem shodovali. Nedodržení slibu o posílení kádru! Moc nevěřím ani tomu, že se stane zázrak a najednou to půjde. Mladý Kučera už se sotva do Jihlavy vrátí. Skočí po něm jiné kluby. Kamarádi p.Tulis, Bokša, Kučera, Procházka a Fikes, se v klubu znovu sešli a oproti minulosti, jsou na nejvyšších postech. Nechme se překvapit.
 
 
17.09.2015, 13:00
 
 
Reakce na Smutnej_fanda: Jinoch sice budoval tým, ale i ...
Souhlasím. Máme finančně silného majitele kterého nám spousta klubů závidí a přitom se někdy chováme jak amatéři. Pan Vaculík má svých firemních starostí dost a dost. Domnívám se, že vina je ve vedení klubu. Příliš mnoho kamarádů na hřišti. Vedení je zřejmě rozděleno na několik skupin a každá si hraje na svém písečku. Počínaje mládeží a konče hospodářským úsekem. Pan Fuks si zřejmě myslí že fandové nemají své zdroje blízké klubu a tudíž jsou to všechno lži a pomluvy. Lži a polopravdy k nám někdy létají i z vedení klubu. Máme rádi svůj klub a nejsme stádo ovcí bez svého vlastního názoru.
 
 
17.09.2015, 11:23
 
 
FC Jihlava se konečně stabilizuje. "Trenéři" Kučera a Procházka jsou zárukou toho, že se po dobu nejméně dvaceti let, nebude nikdo odvolávat. Smajlík Zajímalo by mně, kdo z vedení navrhnul panu Vaculíkovi, zrovna toto trenérské složení. Přestaňme si hrát na malý rodinný klub který zaměstnává samé kamarády, a vložme do toho více profesionality.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehrané 10:15 | Jun.
1. FC Slovácko B
FC Vysočina Jihlava B
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu