Ptejte se: Trenér František Komňacký

Ptejte se trenéra "A" mužstva Františka Komňackého!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 29 odpovědí v této kategorii celkem.

jirka
4.9.2012, 16:01
 
Přeji Vám příjemné Vysočinské babí léto.
Pár dotazů, které mně zajímaly tu již padly, tak tedy jiné:
- jste teplomilný nebo otužilý člověk? Jak říká Jarda Blažek, tady je osm měsíců zima, tak s jakou módou strávite podzim a jaro na střídačce...?
- a pak o angažmá Azerbajdžánského Ravanu Baku - peníze Vás tedy nezlomily, co to bylo? Vy jste tam byl, že říkáte o Baku ”druhá Dubaj”?
Děkuji, mějte se dobře, ať Vám přeje zdraví a ať se daří!!!

Odpověď:
Na střídačce počasí v podstatě nevnímáte. Mně ani zima, ani teplo nevadí. Rád jezdím k moři i lyžovat do Alp.
Baku se rozvíjí skutečně velmi bouřlivě a je to velmi zajímavá destinace. Důvodem, proč jsem tam nakonec neodjel byla moje rodina.

Rád bych touto cestou poděkoval za všechny dotazy. Věřím, že jsem na ně uspokojivě dokázal odpovědět. Držte nám i nadále palce!
4.9.2012, 13:46
 
Dobrý den,

nejdříve bych Vám chtěl poděkovat za práci, kterou v FCV odvádíte, výkony jak celého týmu i jednotlivců jsou pro mě příjemným překvapením. Neodpustím si ale jeden dotázek a to je ohledně střídání útočníka. Standa je perspektivní a zdá se, že i produktivní útočník, ale konce zápasu po odehrání cca 70 min je celkem vyřízený a na hřišti to jde vidět. Proč ho nestřídá agilní Měšanovič? Chápu, že kádr není široký a za krajní halvy není náhrada, ale Meši je na záloze poloviční.
Děkuji a přeji nejen s FCV, ale i v životě hodně šťestí a úspěchu.

Odpověď:
V průběhu zápasu je pravidelně na střídání mnohem více hráčů, než jen hrotový útočník. Trenér se snaží, aby mužstvo bylo posíleno tam, kdy by mohlo vzniknout nebezpečí pro vlastní bránu. Proto častěji střídáme záložníky, než útočníky.
macho
4.9.2012, 08:34
 
Vedete to tu dobře! Jen tak dál, držím palce.
BMW - srdeční záležitost?

Odpověď:
BMW je pro mne skutečně srdeční záležitost.
Pruhovanej
3.9.2012, 21:01
 
Přeji pěkný den pane trenére, budu klást spíše jednoduché otázky. 1) Případné zranění Venci Kolouška, alternativ tu moc nemáme 2) Jakými slovy by jste jednoduše charakterizoval naše mužstvo? 3) Baví vás více práce s hotovými hráči, nebo mladými talenty? 4) Zastávám názor i když se jeví vše v pořádku, je potřeba pracovat dále a zdokonalovat se, tedy co je v tuhle chvíli slabinou mužstva a na čem je potřeba nejvíce zapracovat? 5) Vysočina nemá moc široký kádr, které posty by jste rád do budoucna doplnil? 6) Lafata vs. Tecl 7)Kdyby jste měl tu možnost, s kterým hráčem z Jablonce se vám nejlepe pracovalo a koho by jste z jejich nynějšího kádru rád přivital v Jihlavě?

Odpověď:
1. Největší předpoklady na post tvořivého záložníka má Tomáš Kučera.
2. Bojovné, disciplinované, zodpovědné a nechce prohrát
3. V trenérské praxi se v každém mužstvu setkáváte s obojím. Obecně vás asi více uspokojí, když pod "vašima rukama" se z mladého talentu stane hotový ligový hráč.
4. Souhlasím s Vámi. I my víme o tom, že v naší hře je hodně nedostatků. Především je nutno zapracovat na defenzivní součinnosti celého mužstva a také věnovat pozornost nácviku postupného útoku.
5. již odpovídáno.
6. Lafata je už hotový prvoligový hráč s ohromnou zkušeností a velkou hladovostí po gólech. Tecl má přednost v rychlosti a síle.
7. neměl jsem nikde vyložené oblíbence. Přeci jenom by se mi zde ale líbila herní inteligence a profesionální přístup Davida Lafaty. Takového hráče bych sebou vzal kamkoliv.
Hunter
3.9.2012, 16:16
 
Dobrý den jsem moc rád že jste u nás a doufám že tady vydržíte co nejdéle.
Je skvělé že dáváte šanci hráčům z našeho regionu,myslíte že v juniorce a dorostu FCV roste další Vydra nebo Tecl?
Doporučil by jste Standu Tecla trenéru Bílkovi na zkoušku?
Dík a ať se daří a hrajete dál pěknej fotbal.

Odpověď:
Jihlava je známá svou výchovou talentovaných fotbalistů. Je povinností i trenéra prvního mužstva, aby vlastním odchovancům dával šanci a i přednost před hráči zvenčí. Věřím, že Jihlava půjde do budoucna cestou doplňování kádru prvního mužstva především vlastními odchovanci.
Petr Sýkora (sykora.p@ceentrum.cz)
3.9.2012, 15:01
 
Dobry den. Býval jsem fotbalovým brankářem, tudíž tento post sleduji asi nejvíce. Hodne let uz sleduji zapasy A muzstva, juniorky i mládeže a zajimá mne Váš názor na naše golmany. Myslíte, že by se některý mohl do budoucna a po skončení Blažka prosadit? v béčku podával dobré výkony Procházka ale ted ho nikde nevidim až na 1. přatelák se žižkovem, kde si počínal výborně. Předem děkuji za odpověd a hodně úspěchů!!

Odpověď:
Přiznám se, že mladé brankáře tolik neznám. Jsou v gesci mého asistenta Jansy. Mám informace, že Kotnour je výrazný talent. Stejně jak pro hráče v poli, tak i pro brankáře platí, že bychom chtěli, aby se do prvního mužstva dostávali mladí talentovaní odchovanci. Procházka nyní působí na hostování v Zábřehu.
fcv
3.9.2012, 14:25
 
Dobrý den,

blahopřeji k první výhře, jen tak dál! Prosím Vás o zodpovězení několika otázek:

1) Jak se Vám líbí v Jihlavě a v FCV?

2) Jak jste spokojen s výkony týmu, co je podle Vás třeba zlepšit?

3) Plánujete posílení týmu, příp. na jaké pozici? Jak to vypadá s příchodem T. Marka?

4) Navštěvujete zápasy juniorky? Jak jste spokojen s výkony T. Kučery a J. Šilingera a také M. Mešanoviče?

5) Úsměvný dotaz, ale zajímalo by mě, jak s hráči rozebíráte TV přenosy utkání vašich nadcházejících soupeřů - využíváe sestřihy nebo hráčům řeknete, aby zápas ve vlastním zájmu sledovali a poté ho s nimi rozeberete nebo využíváte postřehů z osobní návštěvy utkání?

6) Jak hodnotíte svou reprezentační misi a odkdy jste věděl, že u týmu skončíte, bylo to už před Euerem?

Předem díky moc za Vaše odpovědi, ať se daří!

Odpověď:
1. Líbí se mi tady, jsem zde spokojený. Zvlášť okolí Jihlavy je velmi příjemné.
3. Tomáš Marek je momentálně na rehabilitaci. Všichni se těšíme na jeho příchod a zařazení do týmu, protože si od něj slibujeme zkvalitnění naší defenzívy.
4. Sledoval jsem jen jeden domácí zápas juniorky. Mladí hráči mají nevyrovnanou výkonnost, ale celkově juniorka Jihlavy hraje v juniorské soutěži důstojnou roli.
5. Hráči jsou profesionálové a je jejich povinností, aby se na zápasy připravili co nejlépe. Tedy i prostřednictvím TV přenosů. Před jednotlivými zápasy jim ukazujeme hru soupeře na videu. To náleží ke standardní formě přípravy každého ligového týmu.
6. Já mám na práci v reprezentaci velmi příjemné vzpomínky. Byla to pro mne nová zkušenost a skutečně zajímavá práce. To, že mi končila smlouva jsem samozřejmě věděl dopředu. To, že reprezentace půjde cestou plné profesionalizace trenérů jsem věděl též. Tudíž pro mne nebyl problém to, že se na nové reprezentaci nepodílím.
Pavel
3.9.2012, 14:20
 
Dobrý den,
jakému týmu fandíte ve formuli 1?

Odpověď:
Sympatický je mi závodník Hamilton a též Schumacher.
Vomi
3.9.2012, 13:09
 
Dobrý den. Osm bodů po šesti kolech je fantastické, blahopřeji. Tah s Vencou Kolouškem se ukazuje jako geniální, můžete napsat něco bližšího o jeho vyhlédnutí a angažování pro Jihlavu? Druhá výrazná změna proběhla u Lukáše Vaculíka. V minulých sezónách spíše podprůměrný hráč pod Vámi hraje minimálně o třídu lépe. Co jste s ním udělal? Ať se i nadále daří.

Odpověď:
Nápad angažovat Kolouška vznikl u manažera pana Jinocha. Já jsem si vymínil 14ti denní test, po kterém jsem s jeho angažováním s uspokojením a rád souhlasím.
Vaculíka jsem znal jen zběžně, tudíž jeho minulé výkony nemohu objektivně posoudit. Nicméně na mne jak v tréninku, tak v zápasech udělal zatím dobrý dojem. Pracuje s velkým nasazením a vyhýbají se mu zranění. Doufejme, že mu to vydrží.
wave (wave)
3.9.2012, 13:05
 
Přeji příjemný den. Působíte dojmem klidného a racionálního člověka. Jaký máte recept na ”neutralizování” emocí při sporných verdiktech rozhodčích a ”úletech” svých svěřenců?
Jaký máte názor na ženský fotbal?
Jak vnímáte podporu fans FCV?
Jste zastáncem aktivního odpočinku nebo upřednostňujete gaučing?
Jsem Vašim fandou a obdivovatelem. Přeji pevné zdraví, pohodu, osobní i sportovní úspěchy!

Odpověď:
Jsem racionální člověk a vše se snažím vyhodnotit s chladnou hlavou. Byť vnitřně občas dost trpím. Nicméně se snažím emoce skrývat.
Myslím si, že pro ženy existují vhodnější sporty, než fotbal. Na té nejvyšší úrovni se na něj však občas i kouknu.
To je jedno z těch příjemných zjištění, že v Jihlavě mají fotbal lidé rádi. Zatím chodí v dobrém počtu a vytváří velmi dobrou atmosféru, což pomáhá především našim hráčům. Byl bych rád, aby tato kulisa vydržela po celou sezónu. Aby nám naši fanoušci fandili i v době, kdy se hra nedaří. Za jejich podporu, zvláště těm, kteří jezdí za námi i na stadióny soupeřů, bych chtěl za sebe i mužstvo velmi poděkovat!
Do 60 let aktivní odpočinek, v důchodovém věku každý dle svých schopností a možností.

Další stránky
123>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu