Ptejte se: Zdeněk Šmýd

Ptejte se prostřednictvím off-line rozhovoru sportovního manažera Zdeňka ŠmýdaZobrazuji odpovědi 1 - 10 z 45 odpovědí v této kategorii celkem.

vaneska_lesbicka
23.1.2008, 19:34
 
Dalsi otazka..Proc nevyslo angazovani Lipcaka byl moc drahej? Proc ne dalsi pusobeni Svitaka byl moc drahej?Ze jsi do posledniho klubu tak asi tak drahy nebudou ne?a co ten Seman nebo ten stredni zaloznik ze Slovenksa jak se o nem mluvi?Vypada to tak ze jste v nicem MArkovi nevyhoveli co chtel golman nic trener golmanu nic..Soustruznik jim urcite neni..

Odpověď:
Hráč Sviták měl eminentní zájem odejít do zahraničí. Z tohoto důvodu jsme nepokračovali v usilování o něm a tým jsme složili na daném postu bez něj - Gába, Schneider.
V danou chvíli, kdy zde byl Lipčák na testech, nebyla v klubu dotažena debata, o jakého gólmana by měl být klub posílen.
Příchod hráče Semana byl nahrazen příchodem Gáby, který pro náš klub je věkově i výkonnostně perspektivnější.
S trenérem Markem veškeré příchody a odchody hráčů jsou neustále konzultovány. Na základě toho se realizovaly dané příchody.


Závěrem bych chtěl poděkovat pisatelům všech slušných dotazů za projevený zájem a podporu klubu.
gennaro
23.1.2008, 18:02
 
Dobrý den pane Šmýde,
Sledujete Africa Cup? Jaký je Váš názor na to, že v naší lize nepůsobí skoro žádný hráč z tohoto kontinentu(vyjma P. Oboy a ještě jednoho Kamerunce v Žižkově). Vím, že jste zkoušely T. Dickense z Kamerunu.Je možnost, že u nás někdy bude hrát hráč z Afriky?

Odpověď:
Africa Cup sleduji spíše z povzdálí. Domnívám se, že působení hráčů z Afriky pro nás bude do budoucna pravděpodobně zajímavé. Ještě však nenastala správná doba, abychom se srovnali v kulturních a jazykových rezervách. Z pohledu cizinců jsou pro nás zajímavější hráči z blízkého Slovenska nebo nyní např. z Brazílie, neboť náš kouč může výrazně usnadnit jejich aklimatizaci.
gennaro
23.1.2008, 17:57
 
Dobrý pane Šmýde,
to jsme na tom tak špatně, že hrači jako Sviták a Lipčák jdou raději do Třince??? Kde se stala chyba??

Odpověď:
již odpovídáno
dostal adam (nerobuxZAVINÁčseznam.cz - bedr)
22.1.2008, 14:30
 
jak to vypadá s brankářem???slyšel jsem že přijde jeden mlady golman co už odchytal něco v lize tak snad bude dobrej....prej od okolí hanácka.....doufám že se přestup zvládne a budeme mít kvalitu.....hodně zdaru přeji

Odpověď:
V současné době finalizujeme jednání o příchodu zkušenějšího gólmana, který v minulosti působil jak ve II., tak v I. lize. V sobotním přípravním utkání na Interu je pravděpodobný test brankáře.
gennaro
20.1.2008, 17:41
 
Dobrý den pane Šmýde.
Zajímalo by mě kam přestoupil Braňo Rzesoto? Děkuji

Odpověď:
Braňo dle posledních informací zatím hledá angažmá. O konkrétní týmu nejsem informován.
Daniel Plachý (Dendis11@seznam.cz - Batelov)
19.1.2008, 15:38
 
Dobrý den

Už sem Vám zde položil pár otázek a ted bych rád pokračoval: Na podzim jste jako klub inkasovali zhruba 6 000 000 korun za Thea Gebre, proč jste za tyto prostředky ted nenakoupili pár kvalitiních hráčů místo hafo hostovaček které jsou na nic? Podle mě by vyše hra na jeře vypadala úplně jinak kdybyste ted koupili do každé řady jednu kvalitní posilu (do brány,obrany, zálohy a útoku)v bráně to potřebujete jako sůl a co se týče obrany tak se úplně zhroutila když se zranil Kadlec (a obrana nemůže spoléhat na jednoho hráče. Proč? To jste viděl na podzim) Do zálohy by se vám hodil jeden tvořivý střední záložník a do útoku také kvalitní útočník jako nýhrada za Simra a Faldynu. Všichni by měli být v "ideálním" fotbalovém věku (24,25,26,27,28 let)a za nějakých 7 milionů byste na druhou ligu královsky nakoupili (těch 7 mimionů počítám 6 za Thea a 1 byste přihodili) Co Vy na to? Já jsem udělal vlastní analýzu vašeho podzimu a napsal jsem podle mě nejlešpí řešení pro klub ve kterém je pár návrhů koncepčních prací a spousta dalších důležitých informací. Jesli máte zájem tak Vám ji odešlu na mail.
S přáním hezkého dne Daniel Plachý

Odpověď:
Souhlasím s vámi, že finace z trabnsferu Gebre Selassieho by bylo možné velmi dobře použít na posílení a doplnění kádru. Ekonomická situace klubu je však jiná než se domníváte. Na základě toho představenstvo klubu vyhlásilo úsporný režim. Přesto část financí byla použita na zimní doplnění kádru a z určité rezervy případně plánujeme uplatnění opcí na vybrané hráče, kteří u nás zatím hostují.
Rád si přečtu vaše názory a další informace. Zaslat je můžete na klubový e-mail.
expert
18.1.2008, 16:28
 
Děláte si srandu?? to snad není ani pravda že tak slabé bránkářské duo trénuje ještě slabší trenér...Sledoval jste někdy trénink mládežnických brankářů s panem soustružníkem?? já ano a proto se nestačím divit tomu, že ste udělali tento krok. Mladým brankářům jako máme má předávat skušenosti bejvalej divizní brankář?? řekl bych že pořád je ještě čas na změnu....

Odpověď:
Ne vždy vynikající hráč musí být výborný kouč. Historie to ostatně potvrzuje např. u kouče Ježka, který nikdy nehrál I. ligu. Na základě dosavadní práce, pracovitosti a snaze se zlepšovat trenéra Soustružníka jsme se rozhodli svěřit mu péči o naše brankáře vč. prvního týmu. Navíc jsme se domluvili na spoupráci s trenérem Tomášem Jansou, který mu bude vypomáhat při trénincích.
eso
18.1.2008, 11:46
 
jak to vypadá s panem fikesem????kdyby ste ho pustili myslím že by to byla největší chyba vaše a hlavně chyba pro Jihlavu a to by znamenalo zánik mladeže na Jihlavě diky měj te se

Odpověď:
pan Fikse zatím nikam neodchází a v klubu má ještě dost dlouho platnou smlouvu
gregor (Gregor.dominik@seznam.cz - jih)
18.1.2008, 07:51
 
dobry den chci vam jen rict ze patecni zapasy je blbost jen kuli tomu že hodně lidi jsou jeste v práci a nebo jezdí na víkendy pryč neděle je nejlepší volba co vy na to?

Odpověď:
Volbu hracího dne jsem zvolili na základě několika anket mezi fanoušky a dále jsme přihlédli k rozlosování našich týml včetně aspektu posunu hráčů do dalších týmů. Takto zabezpečíme jejich vytíženost a tím i fotbalový růst.
k20# (FCV)
17.1.2008, 22:47
 
Dobrý den..
Dotázek,příjde nějaký brankář???Jelikož si myslím že máme nejslabší dvojici brankářů z II.ligy...!!

Odpověď:
již odpovídáno

Další stránky
12345>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu