17.09.2012, Josef Žampa

Fotbalistky duel s Hodonímem nezvládly

Fotbalistky duel s Hodonímem nezvládlyFotbalistky FC Vysočina svůj druhý domácí zápas v řadě nezvládly. Podlehly 0:2 (0:1) hráčkám Hodonína, když je v první půli srazila neproměněná penalta.

 
FC VysočinaFC Vysočina
3.kolo, sobota 15.9.2012, 11:00
0:2
(0:1)
HodonínHodonín
 

Diváci: 0
FC Vysočina: Pojezná - Králíková, Z.Žampová, Štefaniková (60. Sedláková), Dáňová - Macháčková, Šerá, Lačná, Jouklová - Burešová, Ryšavá (51. Vinická)
 

Komentář

Z velmi vyrovnaného duelu vyšel vítězně hostující tým. V prvních minutách se hrálo podle not hodonínských děvčat. Tento tlak se domácím podařilo odrazit, a pozvolna se dostávaly do hry. Bylo to nejvíc patrné už ve dvacáté minutě, kdy si svým individuálním průnikem domácí záložnice Jouklová došla pro faul v pokutovém území. Na značku si postavila míč Lačná. Velice lehkou střelu k pravé tyči však golmanka hostí vystihla. Tato neproměněná šance soupeřky pozvedla, a podařilo se jim ještě do ppločasu skórovat. Po změně stran vzaly otěže zápasu do svých rukou jihlavské hráčky, ovšem veškeré snažení vyšlo naprázdno. Oproti tomu se dokázaly soupeřky ještě jednou prosadit  jedním ze svých rychlých brejků.

Hodnocení trenéra Josefa Žampy: "Ikdyž se náš tým dokáže semknout a hrát pěkný kombinační fotbal, stále se potýká s koncovkou. Holky se nám snaží na hranici velkého vápna ještě něco vymýšlet, přihrávat, bojí se vzít zodpovědnost na sebe a střelou zakončit. I přes bodovou ztrátu lze domácí tým pochválit za předvedený výkon."

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu