12.08.2018, Miroslav Fuks

Juniorka veze z Třince přesvědčivé vítězství

Juniorka veze z Třince přesvědčivé vítězstvíJuniorský tým navázal na domácí cennou výhru s Olomoucí a veze tři body z Třince. Dosáhl jej přesvědčivým způsobem 1:4 (1:3), když jihlavské branky stříleli Adam Průša, Amir Mašić, Roman Čáp a jeden gól byl vlastní. Nic na tom nezměnilo ani vyloučení stopera Ivana Dujmoviće v 69. minutě.

Rozhodčí: Machálek – Caletka, Lakomý
Třinec: Kubik – Lanc, Potůček, Wilk (59. Jalovičor), Konečný – Zahaluk (46. Lasota), Ceniga (67. Szotkowski), Joukl (C), J. Cieslar, Cienciala (67. Niemczyk) – Novotný (59. V. Cieslar).
FC Vysočina: Kolář – Vašíček, Křišťál (59. Beseda, Dujmović, Řezáč – Svatík, Šteffl (65. Karmazín) – Průša, Smejkal (57. Svoboda), Čáp – Mašić (57. Sargsyan).

„Do utkání jsme výborně vstoupili, když se krásně z pětadvaceti metrů trefil už ve 4. minutě Průša. Byli jsme lepším týmem a po půlhodině hry jsme získali dvoubrankové vedení po přímém kopu, který si gólman Kubík srazil do sítě. Domácí duel v 39. minutě dokázali zdramatizovat a snížit, ovšem poté bylo důležité, že jsme si ještě do poločasu vrátili dvoubrankový náskok. Po akci Smejkala skóroval Mašić. Ve druhém dějství jsme kontrolovali hru a mohli přidat minimálně tři branky. Skórovali jsme však pouze jednou díky trefě Čápa. Navíc v 65. minutě Svatík neproměnil penaltu, kterou brankář Kubik zneškodnil. Mrzí mne zbytečně vyloučení Dujmoviće,“ řekl po vítězném duelu trenér juniorky Michal Kadlec.

10.kolo | Třinec - FC Vysočina | 1:2
24.kolo | FC Vysočina - Třinec | 2:1