Diváci: 260
Vrchovina: Šmída-Švanda,Vícha,Hekerle,Michal,Svoboda,Batelka,Sytař,Matulka,Duda,Novotný
FC Vysočina: Lancman - Fila M., Němeček (61. Vacek), Christodoulou, Novák - Arroyo, Chocholatý, Shudeiwa, Musil (61. Wilson) - Tall, Savi
Stanice TV prenosu: TVCOM

Vstup do utkání se nám povedl, soupeře jsme k ničemu nepouštěli, ale zároveň jsme si nevypracovali žádnou vyloženou šanci k otevření skóre. Ještě za stavu 0:0 jsme mohli jít do vedení, ale Shudeiwovu střelu, která letěla do šibenice, zneškodnil domácí brankář skvělým zákrokem a domácí podržel.

Bohužel pro nás jsme ve 30. minutě inkasovali z rohového kopu a domácí šli do jednobrankového vedení.

Do druhého dějství jsme kluky nabádali, aby věřili ve své schopnosti a šli minimálně za vyrovnáním zápasu.

Třicet minut do konce jsme ještě upravili rozestavení na 3-5-2 abychom ještě zvýšili tlak na obranu domácích, bohužel ke kýženému efektu to nevedlo a do konce utkání jsme si už žádnou brankovou příležitost nevypracovali.

Klasický zápas o 6 bodů umocněný regionálním derby jsme výsledkově nezvládli a prohráli jsme nejtěsnějším rozdílem, tímto výsledkem jsme si hodně zkomplikovali záchranu v soutěži.