

Diváci: 1650
Komentář
Oba týmy potřebovaly bodovat jako sůl, lépe však začali domácí, kteří měli od úvodu více ze hry. Svůj územní tlak korunovali ve 22. minutě, kdy Nečas posadil trestný kop perfektně na hlavu Druláka - 1:0, který tak zaznamenal svůj první gólový úspěch v jihlavském dresu. Převaha Jihlavy pokračovala, ve 33. mířil Hošťálek z bezprostřední blízkosti nad, o minutu později zlikvidoval tutovku Hekerleho gólman Čech. V závěru poločasu Třinečtí hru vyrovnali a nechybělo mnoho, aby Duda a po něm J. Černý vyrovnali skóre. Na straně Jihlavy však stál vždy pohotový Bartoš.
Hned v úvodu druhé půle měl na kopačce "plichtový" gól hostující M. Štverka, jenže jeho pokus z pěti metrů mířil vysoko nad břevno. Po hodině hry se v dobré střelecké pozici netrefil mezi tři tyče jihlavský Sláma, na druhé straně zmařil stoprocentní gólovku J. Černého vynikajícím vyběhnutím pod nohy opět gólman Bartoš. V samotném závěru nevyužili další o gól si říkající šance Večeřa, Nečas, Drulák a střídající Zimčík. Opět se tak potvrdilo, že největší slabinou jihlavských fotbalistů je proměňování šancí. Na těžkém terénu byl tento nedostatek ještě více zvýrazněn. Hektický závěr nakonec na skóre nic nezměnil a veledůležité tři body zůstaly zaslouženě na domácím hřišti.
Z páteční bitvy proti Prostějovu potřebujeme vydolovat tři body!
Enormně vyrovnaná Chance Národní Liga vstupuje do své poslední třetiny. Deset závěrečných kol bude představovat obrovský tlak na každý z šestnácti klubů, FC Vysočina rozhodně nevyjímaje. Zásadní přitom budou zejména domácí zápasy, v nichž povinnost bude velet vítězit. Zvládne Jihlava tuto nelehkou roli v pátek 4. dubna od 18:00 hodin proti... Celý článek
- U17: Bojácný výkon s Baníkem (01.04.2025)
- U19: Vysoká prohra na Baníku (30.03.2025)
- Marek Jarolím: Porážka nás mrzí, ale s hrou můžeme být spokojení (29.03.2025)
- Ve vyrovnané deštivé bitvě střílela branky pouze Líšeň (29.03.2025)
Vytisknout