

Diváci: 250
Komentář
Úvodní poločas patřil hostujícímu mužstvu. “Měli jsme více ze hry a domácí se zmohli jen na sporadické protiútoky," prohlásil asistent jihlavského trenéra Josef Kolečko. "Převahy jsme dokázali využít k naší největší šanci, kdy Večeřa nastřelil z úhlu tyč." Další příležitost otevřít skóre sobotního zápasu měli Jihlavští v závěru první půle. "Hekerle dostal nádherný centr od Slámy, ale z bezprostřední blízkosti zamířil hlavou vedle," uvedl Kolečko.Přesto mohli být hostující trenéři po úvodních pětačtyřiceti minutách spokojeni. "Utkání bylo dobře rozehrané a věřili jsme, že to dotáhneme do vítězného konce," řekl asistent jihlavského trenéra.
Všechny hostující plány zkomplikovala 59. minuta. "Po druhé žluté kartě byl vyloučen Sláma, což byl zlomový okamžik. Vývoj zápasu se otočil a domácí začali mít více ze hry," přiznal Kolečko. “Vítkovičtí si vypracovali řadu standardních situací a před naší brankou přihořívalo," popisoval krušné minuty. "Krátce na to se nám však podařilo dát z jednoho rychlého protiútoku Kaplanem gól," připomněl důležitou 72. minutu sobotního duelu Kolečko. Jihlavští pak všechno vsadili na defenzivní kartu. "Byli jsme zatažení, bránili jsme, ale soupeř si žádné čisté gólové šance nevytvořil. Vypadalo to, že už vítězství udržíme, ale domácím se podařilo šťastnou střelou vyrovnat na 1:1," konstatoval jihlavský asistent. "Poměrně z úhlu a skoro z dvaceti metrů se trefil levačkou Hupka," přidal podrobnosti o vyrovnávací vítkovické brance.
Z páteční bitvy proti Prostějovu potřebujeme vydolovat tři body!
Enormně vyrovnaná Chance Národní Liga vstupuje do své poslední třetiny. Deset závěrečných kol bude představovat obrovský tlak na každý z šestnácti klubů, FC Vysočina rozhodně nevyjímaje. Zásadní přitom budou zejména domácí zápasy, v nichž povinnost bude velet vítězit. Zvládne Jihlava tuto nelehkou roli v pátek 4. dubna od 18:00 hodin proti... Celý článek
- U17: Bojácný výkon s Baníkem (01.04.2025)
- U19: Vysoká prohra na Baníku (30.03.2025)
- Marek Jarolím: Porážka nás mrzí, ale s hrou můžeme být spokojení (29.03.2025)
- Ve vyrovnané deštivé bitvě střílela branky pouze Líšeň (29.03.2025)
Vytisknout