KroměřížKroměříž
14.kolo, sobota 2.11.2019, 12:45, sestřih
0:9
(0:3)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branky Vysočiny: 25. Bulička, 28. Krejčí, 38. a 54. Folejtar, 60. Farka, 72. Miška, 79. Vítek, 81. Jonáš, 89. Trojan
ŽK: 42. Farka (VYS)
Diváci: 0
FC Vysočina: Janota – Křehlík (57. Vrána), Raus (45. Homola), Jiřík, Krejčí – Vodička – Buršík (57. Trojan), Folejtar (57. Miška), Procházka (57. Vítek), Farka (78. Farka) – Bulička (57. Jonáš)
Stanice TV prenosu: sestřih
 

Komentář

„Celé utkání bylo zcela v naší režii. Díky dobrému pohybu a rychlým ziskům míčů jsme se dostávali do šancí. Jsem rád, že jsme vstřelili větší počet gólů. Oproti poslednímu zápasu jsme byli přesnější v přihrávkách z křídelních prostorů. Doufám, že se nám právě toto bude dařit také v posledním podzimním utkání doma s Uničovem. Bylo by dobré natáhnout naši vítěznou sérii o další zápas,“ konstatoval po zápase Kamil Průša.
 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu