BrnoBrno
přát., sobota 1.2.2020, 11:00
2:0
(2:0)
FC Vysočina U17FC Vysočina U17
 
Branky: 6., 18. (p.k.)
Diváci: 0
FC Vysočina U17: Mašek (40. Vlček) – Vrána, Raus, Homola, Farka (68. Vodička) – Vodička (40. Krejčí) – Vítek (40. Jonáš), Fila, Miška (40. Folejtar), Křehlík (60. Miška) – Trojan (60. Vítek).
 

Komentář

„Od první minuty prokazovalo Brno svoji kvalitu. Zcela jasně nás ve všem přehrávalo. První půle pro nás mohla dopadnout mnohem hůře, než „jen“ dvougólovou porážkou. Ve druhé půli jsme se herně zvedli a domácím se začali vyrovnávat. Žádný z týmů si žádné velké šance již nevytvořil a zápas tak skončil výsledkem z prvního poločasu. Za druhou půli musím naše hráče pochválit. Tento výkon by měl být povzbuzením do další práce. Všichni, doufám, vidíme, že jí máme před sebou ještě opravdu hodně,“ konstatoval po zápase trenér Kamil Průša.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Karol Karlík: Na Vysočinu vzpomínám takřka denně

Jen deset fotbalistů v historii odehrálo za FC Vysočina více zápasů než on. A jen minimum hráčů dokázalo kvalitně zastat tolik postů, jako tento třiatřicetiletý Slovák. Ne nadarmo byl v anketě o „Jedenáctku dvacetiletí FCV“ nominován na post pravého beka i středního záložníka. Navíc vždy náležel mezi oblíbence jihlavských fanoušků. Ano, řeč je o... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu