21.08.2010, Miroslav Fuks

Ani starší dorost neuspěl na půdě nováčka

Ani starší dorost neuspěl na půdě nováčkaExtraligoví starší dorostenci napodobili své kolegy z dospělého „A“ týmu. I oni prohráli na půdě nováčka soutěže v poměru 2:0 (2:0). Místem jejich neúspěchu byly Pardubice a hlavní příčinou bezzubá koncovka a hrubé chyby brankáře či obrany.

 
PardubicePardubice
3.kolo, sobota 21.8.2010, 12:30
2:0
(2:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Diváci: 0
FC Vysočina: Kotnour – Göth, Turek, A.Procházka, Kryštůfek – Přibyl, Fadrný, Štancl, Beránek (30. Cipruš) – Zeman (60. Kruták), J.Kučera.
 

Komentář

„Už v 5. minutě hrubě chyboval gólman Kotnour a my prohrávali 1:0. Poté jsme se neúspěšně pokoušeli prosadit proti bojovnosti a nasazení domácího týmu, který vyhrával osobní souboje. Velkou šanci snížit měl Kučera, jenže spoluhráč Beránek jeho střelou nepochopitelně vyhlavičkoval z  branky. Brzy nato pardubický útočník unikl Turkovi a zvýšil na 2:0. Ve 2. části jsme se snažili o korekci stavu, ale bez úspěchu. Nepomohli nám ani postranní rozhodčí, na které se však nechceme vymlouvat,“ uzavřel své hodnocení trenér Pavel Procházka.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Michal Veselý: Hráli jsme v době, která byla postavená na partě

Anketa fanoušků a návštěvníků klubového webu o „Jedenáctku dvacetiletí FC Vysočina“ zná svého druhého člena. Mezi nominovanými pravými beky po souboji s Vladimírem Kukoľem zvítězil Michal Veselý. Jsme rádi, že vám i s Michalem můžeme nabídnout aktuální rozhovor. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu