06.08.2011, Miroslav Fuks

Bojovná generálka skončila výhrou Dynama

Bojovná generálka skončila výhrou DynamaGenerálka na dorosteneckou extraligu, která startuje 13. srpna, skončila výhrou Dynama České Budějovice nad Vysočinou 1:2 (0:1). Jediný gól domácího celku zaznamenal krásnými polonůžkami Jan Kliment.

 
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
přát., sobota 6.8.2011, 11:00
1:2
(0:1)
Č. BudějoviceČ. Budějovice
 
Gól Vysočiny: Kliment
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Kotnour (70. Votava) – Dvořáček, Vonásek (60. Urbánek), Rozmahel, Tvrdý – Kliment, Pedro (60. Hošek), Šuta, Klusák – Kelbler, Masopust.
 

Komentář

„Sledovali jsme oboustranně bojovné utkání, v němž krom nasazení nechyběly ani ofenzivní akce na obou stranách. V koncovce nakonec měli více štěsté hosté. Hráče bych chtěl pochválit za snahu. S utkáním jsem spokojen i proto, že jsme dnes větší příležitost dali mladším hráčům,“ řekl po utkání trenér Pavel Procházka, kterému ze zdravotních důvodů scházeli Kavka, Hráček, Mlčoch a J.Kučera.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč června2020

1. Klobása Stanislav 73b.
2. Mikuš Rajmund 67b.
3. Fortelný Jan 61b.
4. Lancman Michal 49b.
5. Zoubele Lukáš 42b.
6. Lacko Matúš 41b.
7. Javůrek Jan 39b.
Aktuálně

Vysočina sehraje poslední venkovní duel sezóny – ve Vlašimi

Ojedinělá, v negativním ohledu nezapomenutelná a vlekoucí se fotbalová sezóna jde do finiše. FC Vysočina v sobotu 11. července od 17:00 hodin čeká poslední venkovní duel na půdě FC Sellier & Bellot Vlašim. Jihlavský tým se na středočeském stadiónu představí popáté, přičemž zde dosud nikdy neprohrál. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu