07.02.2009, Miroslav Fuks

Bratislavská přestřelka pro Inter

Bratislavská přestřelka pro InterV gólovou přestřelku se proměnil duel lídra slovenské II. ligy proti druhému celku české II. ligy. Inter Bratislava sice prohrál první půli 1:2, ovšem ve druhé části byl v koncovce výrazně úspěšnější a nakonec zvítězil 5:3. Góly Vysočiny stříleli Urban, Štohanzl a Vyskočil. Za týden jihlavský tým vyráží na herní soustředění v Itálii.Ještě předtím však ve středu 11. února nastoupí od 17 hodin na domácí půdě proti HFK Třebíč.

Inter BratislavaInter Bratislava
přát., sobota 7.2.2009, 13:00
5:3
(1:2)

Góly Vysočiny: Urban, Štohanzl, Vyskočil
FC Vysočina: Vojáček (46. Winter) – Gabriel, Tlustý, Karlík (60. Kadlec), Vepřek – Urban (46. Gába), Lovětínský – Štohanzl (46. Veselý), Faldyna (60. Kaplan), Dupal (46. Vyskočil) – Simr.

„Do utkání jsme velmi špatně vstoupili. Naše hra byla v úvodu chaotická, byli jsme pod tlakem soupeře a v 10. minutě jsme inkasovali. Poté jsme se však uklidnili, dali míč na zem a začali jsme kombinovat. Výsledkem byly tři vyložené šance, nastřelené břevno a především branky. Ve 38. minutě zakončil kombinaci Urban a ve 42. minutě vyšla Štohanzlovi spolupráce se Simrem. Druhá půle byla z naší strany zejména od 60. minuty výrazně horší. Hráči přestali dodržovat pokyny, byli nepřesní, chyběla jim trpělivost a přizpůsobili se otevřenému pojetí hry. Především však kupili těžké chyby v defenzívě včetně vlastních branek Kaplana v 64. a Lovětínského v 80. minutě. Hráče nemůže omluvit ani silný vítr či nahromaděná únava. V době, kdy se bojuje o místo v sestavě, by se měli překonávat a jít nad rámec svých možností,“ uvedl po zápase kouč Karol Marko, který další hráče svého kádru uvolnil k dnešnímu duelu juniorky v Pardubicích.