12.09.2007, Miroslav Fuks

Čtyři branky jistily cennou výhru z Dolního Benešova!

Čtyři branky jistily cennou výhru z Dolního Benešova!Juniorka pokračuje v dobrém vstupu do podzimní části MSFL a po dnešním vítězství v Dolním Benešově má již 12 bodů z pěti utkání. Velmi cennou výhru jistily hned čtyři branky, o které se postupně postarali Čermák, Kříž, Šamánek a Rabušic. Domácí se trefili pouze dvakrát.

Dolní BenešovDolní Benešov
6.kolo, středa 12.9.2007, 16:30
2:4
(1:1)

Góly: 8. Šrámek, 61. Juchelka - 45+1. Čermák, 52. Kříž, 56. Šamánek. 76. Rabušic

Rozhodčí: Páral - Paták, Pochylý

Ž.K.: 3 x domácí – Kříž, Hušbauer

Diváci: 150

Dolní Benešov: Kramář – Hrubý (60. Müller), Šrámek, Žídek, Nováček (77. Špiller), Duda, Jurč, Spruh, Juchelka, Štefek, Broulík
FC Vysočina B: Štěpanovský - Hříbek, Kříž, Havránek (45. Nešpor), Cihlář – Čermák (75. Benda), Hušbauer, Chlup (70. Bureš), Netrda - Šamánek, Rabušic

„Vstup do utkání se nám vůbec nepovedl. Už v 5. minutě jsme po chybě celé obrany inkasovali a do 20. minuty jsme mohli být rádi, že jsme nedostali další branku. Problémy jsme měli především s jejich pravou stranou. Poté jsme se naštěstí dostali do hry, začali jsme více běhat a především nám pomohl vyrovnávací gól v 1. minutě nastavení. O ten se postaral výborně hrající Čermák, kterého uvolnil Šamánek. Ve druhém poločase jsme v ofenzívě podali velmi dobrý výkon, který jsme přetavili v další tři branky. Vedení na naši stranu strhl v 52. minutě Kříž dorážející míč do sítě po rohovém kopu. Na 1:3 a 2.4 zvýšili po rychlých brejcích naši útočníci Šamánek a Rabušic. Bohužel jsem se nevyvarovali chyb v obraně, což vedlo ke zbytečně inkasované brance na 2:3. Po vítězství zvenku jsem samozřejmě velmi spokojen. Může nás těšit i pohled do tabulky,“ řekl po utkání trenér Roman Kučera.