04.04.2023, Kamil Průša

Divizní juniorka doma podlehla Bohunicím

Divizní juniorka doma podlehla BohunicímJuniorka se plného bodového zisku nedočkala ani v třetím jarním kole. Na svém stadiónu podlehla 1:2 (0:1) třetímu celku tabulky - Tatranu Bohunice. Lukáš Fila dokázal v 56. minutě snížit na rozdíl jediné branky, alespoň na bod však jihlavští mladíci nedosáhli.

16.kolo, sobota 1.4.2023, 10:15
1:2
(0:1)
BohuniceBohunice

Branky: 56. L.Fila - 10. Šmerda, 50. Bednář
Diváci: 102
FC Vysočina B: Janota - Jiřík, Mikuška, Irodotos - Fila L. (65. Jiroušek), Veselý, Fila M., Křehlík - Trojan (79. Štancl), Miška - Bulička (79. Pekárek).
Bohunice: Kunický - Kotoun, Král, Krejčí, Martinek - Řeřucha, Šmerda (80. Koreň) - Pavlíček (83. Kopáč), Bednář, Petřík (72. Ševčík) - Burčík (80. Kokorský).

"Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Paradoxně jsme ale v desáté minutě inkasovali, když jsme na hranici šestnáctky nezvládli najít odražený míč. Ten získal Šmerda, který prostřelil Janotu. Do poločasu jsme mohli vyrovnat. Fila bohužel po Miškově přihrávce branku hostí přestřelil. V úvodu druhé půle jsme obdrželi od Bednáře přímo z rohového kopu druhý gól. Za šest minut se povedla individuální akce Lukáši Filovi a snížili jsme na 1:2. V téže minutě měl stoprocentní šanci opět Lukáš Fila, který nezužitkoval Buličkovu přihrávku tváří v tvář Kunickému. Ve druhé půli jsme měli více sil. Soupeř začal fyzicky odpadat. Bohužel jsme tohoto nijak nedokázali využít a připsali si tak druhou porážku v řadě. Musíme zvednout hlavy a připravit se na Břeclav. Naši kombinační hru musíme zrychlit a hrát přímočařeji. Na tomto v týdnu zapracujeme," řekl k duelu trenér Kamil Průša.