15.09.2019, Miroslav Fuks

Dorost B nadělil Kyjovu málo vídaných 16 gólů!

Dorost B nadělil Kyjovu málo vídaných 16 gólů!Dorostenecké "béčko" nadále dominuje Divizi a v 7. kole soutěže si připsalo už třetí dvouciferný výsledek. Odevzdaný Kyjov z Jihlavy odjel s málo vídaným přídelem 16 branek! Šestkrát se trefil Adam Savi, třikrát Jiří Jiroušek a Pavel Vacek a po jedné brance přidali Adam Jiránek, Pavel Mikuška, Tomáš Franěk a Vojtěch Došek.

 
FC VysočinaFC Vysočina
7.kolo, neděle 15.9.2019, 10:30
16:1
(7:0)
KyjovKyjov
 
Góly: Savi 6, Jiroušek 3, Vacek 3, Jiránek, Mikuška, Franěk, Došek
Diváci: 0
FC Vysočina: Vlček - Pekárek, Wiederlechner, Novotný (46. Mikuška), Němeček - Homolka (46. Jiránek), Savi, Pavlík (46. Lazaridis), Jiroušek (46. Hlaváč) - Vacek, Došek (46. Franěk)
 

Komentář

"Jednostranná záležitost se spoustou šancí, které jsme zužitkovali asi tak z poloviny, ale i přesto jsme soupeři nasázeli 16 gólů. Nyní se musíme dobře připravit na následující zápasy s brněnskými kluby, které prověří naši výkonnost," řekl k utkání trenér Pavel Procházka.

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu