16.07.2011, Miroslav Fuks

Dorost na konci soustředění nestačil

Dorost na konci soustředění nestačilStarší dorostenci zakončili velmi náročné kondiční soustředění přípravným zápasem proti mužům divizního SFK Vrchovina. Soupeř FC Vysočina v 1. kole Ondrášovka Cupu představil tři jihlavské fotbalisty, kteří by zde měli hostovat – Vokouna, D.Procházku a Brabce. Zkušenější soupeř využil nakumulované únavy mladíků Vysočiny a zvítězil výrazně 6:1 (4:1).

VrchovinaVrchovina
přát., sobota 16.7.2011, 18:00
6:1
(4:1)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost

Branky: 14. Michal, 20. K. Skalník, 25. M. Skalník, 38. O. Šustáček, 82. Vokoun, 84. Blažíček - 30. Kliment
Vrchovina: Kučírek (46. Michálek) – Vokoun, L.Smetana, D.Procházka, K.Skalník (46. J.Skryja) – O.Šustáček (64. Blažíček), Wolker (46. Polnický), Michal (73. K.Skalník), Brabec (57. Josífek) – Buchta (46. Poul), M. Skalník (64. Buchta).
FC Vysočina dorost: Kotnour (60. Votava) – Dvořáček, Rozmahel, Mlčoch, Tvrdý – Masopust, Hráček, Kavka, Kliment – J.Kučera, Kelbler, střídali: Míka, Urbánek, Šuta, Pedro.