25.11.2012, David Zeman

Dorost neuspěl na hřišti Bohemians 1905

Dorost neuspěl na hřišti Bohemians 1905Dorost poslední tři utkání prohrál, což chtěl změnit na hřišti Bohemians 1905, bohužel se nepovedl a i poslední utkání podzimu prohrál, tentokrát 3:2, promarnil tak možnost se o něco přiblížit svému soupeři v tabulce.

Bohemians 1905Bohemians 1905
18.kolo, sobota 24.11.2012, 11:00
3:2
(3:1)

Góly Vysočiny: Demeter, vlastní.
FC Vysočina: Jícha - Rejthar (29. Trojánek), Kriegsmann, Hanousek, Ujčík (62. Homola) - Hron, Demeter, Pedro, Klusák - Kelbler, Hošek (60. Morava)

"Bohemka se dostala brzo do vedení a v úvodu hrála lépe. Nám se poté podařilo vyrovnat na 1:1 a hru srovnat. Bohužel jsme po další hrubé chybě inkasovali podruhé. Ve třicáté minutě se po naší pravé straně opět prosadil soupeř a bylo to už o dvě branky. Ve druhé půli jsme se snažili o kontaktní branku a ta se nám podařila vstřelit. Soupeř se tím dostal pod tlak a dělal chyby. Nastřelili jsme tyčku a jednu situaci vyřešili špatně, byli jsme vyrovnání velmi blízko. Musíme si však přiznat, že naše hra je založená na bojovnosti a poctivému přístupu, ale chybí nám v utkáních potřebná kvalita v jednotlivých činnostech. Musíme se v pauze na tyto věci zaměřit a na jaře se o záchranu poprat." okomentoval utkání trenér David Oulehla.