14.10.2006, Miroslav Fuks

Dorost odevzdal body na Slovácku

Starší dorost po odevzdaném výkonu prohrál se Slováckem, když propadl ve všech herních činnostech. Týmu chyběla bojovnost, navíc už ve 20. minutě prohrával 2:0.

 
SlováckoSlovácko
10.kolo, sobota 14.10.2006, 11:00
3:0
(3:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Diváci: 0
FC Vysočina: Hlavoněk - Hříbek, Niederle (75. M.Černý), Dvořák, Vystrčil (35. Tlačbaba) - Benda, Bureš (65. Smejkal), Chmelík, Netrda - Stoszek, Rabušic.
 

Komentář

„První signál přišel domácí porážkou s předposledními Vítkovicemi a nyní vše dovršila jasná prohra na hřišti třináctého Slovácka. Musíme to vzít jako velké varování a v úterní dohrávce bezpodmínečně porazit Brno,“ řekl nám po zápase trenér mužstva Roman Kučera.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu