19.01.2013, David Zeman

Dorost podlehl divizní Třebíči

Dorost podlehl divizní TřebíčiDorost sehrál své první utkání v roce 2013 a to s dospělým týmem divizního HFK Třebíč. Vysočině se bohužel nedařilo a podlehla 4:0.

 
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
Přát., sobota 19.1.2013, 11:00
0:4
(0:2)
TřebíčTřebíč
 

Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Jícha (46. Pelikus) - Dvořáček (46. Rejthar), Kriegsmann (46. Pedro), Košík, Ločárek (46. Poul) - Hron, Čáp (46. Homola), Ujčík, Klusák - Morava (Demeter), Kelbler.
 

Komentář

První přípravné utkání dorost zhodnotil trenér David Oulehla "Odehráli jsme první přípravné utkání, do kterého jsme šli z plné zátěže. Výsledek je pro nás momentálně nepodstatný, i přes vysokou porážku bylo v naší hře několiv pozitivních věcí. Utkání bylo pro nás s velmi kvalitním soupeřem velmi poučné a posunulo nás zase dál. Čeká nás ještě mnoho práce, určitě máme hodně co zlepšovat.".

 
Související
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu