19.01.2013, David Zeman

Dorost podlehl divizní Třebíči

Dorost podlehl divizní TřebíčiDorost sehrál své první utkání v roce 2013 a to s dospělým týmem divizního HFK Třebíč. Vysočině se bohužel nedařilo a podlehla 4:0.

 
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
Přát., sobota 19.1.2013, 11:00
0:4
(0:2)
TřebíčTřebíč
 

Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Jícha (46. Pelikus) - Dvořáček (46. Rejthar), Kriegsmann (46. Pedro), Košík, Ločárek (46. Poul) - Hron, Čáp (46. Homola), Ujčík, Klusák - Morava (Demeter), Kelbler.
 

Komentář

První přípravné utkání dorost zhodnotil trenér David Oulehla "Odehráli jsme první přípravné utkání, do kterého jsme šli z plné zátěže. Výsledek je pro nás momentálně nepodstatný, i přes vysokou porážku bylo v naší hře několiv pozitivních věcí. Utkání bylo pro nás s velmi kvalitním soupeřem velmi poučné a posunulo nás zase dál. Čeká nás ještě mnoho práce, určitě máme hodně co zlepšovat.".

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Filip Vedral bude na jaře hostovat ve Vlašimi

Filip Vedral, dvaadvacetiletý odchovanec FC Vysočina, stráví jaro na hostování v druholigové Vlašimi. Urostlý stoper do Sellier&Bellot odchází za pravidelným herním vytížením. Ve středočeském klubu, který přezimuje na 14. příčce FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY a vede jej exjihlavský trenér Daniel Šmejkal, ho čeká 14 náročných záchranářských bitev. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu