01.10.2011, Miroslav Fuks

Dorost prohrál popáté v řadě a klesá tabulkou

Dorost prohrál popáté v řadě a klesá tabulkouZatímco úvod dorostenecké extraligy přinesl z jihlavského pohledu euforii a sérii čtyř výher, tak nyní se dorost Vysočiny trápí. Čtvrtou a hodně smolnou porážku utrpěl v úterní dohrávce v Hlučíně (3:2) a dnes nestačil v Českých Budějovicích na Dynamo 2:0 (1:0).

 
Č. BudějoviceČ. Budějovice
9.kolo, sobota 1.10.2011, 11:00
2:0
(0:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Diváci: 0
FC Vysočina: Pelikus – Dvořáček (46 Kelbler), Pedro, Rozmahel (46. Bialek), Tvrdý - Masopust, Kavka, Hráček, Urbánek (46. Šuta), Kliment – Štancl.
 

Komentář

„Do 30. minuty jsme si vytvořili několik nadějných příležitostí. Zejména ty v podání Masopusta, Klimenta či Štancla volaly po proměnění. Bohužel, poté přišla naše chyba při autovém vhazování, míč se dostal do vápna a soupeř otevřel skóre zápasu. Další minuty zápasu byly ve znamení naší snahy o vyrovnání. Nejblíže byl po samostatném nájezdu Šuta. Jak už to ve fotbale bývá, v 82. minutě jsme po závaru v našem vápně hlavou inkasovali podruhé. Jsme v krizi, která se logicky každou porážkou prohlubuje. Musíme tuto negativní sérii zlomit a znovu tým nastartovat. V sobotu pro to proti Slavii musíme udělat maximum. Tedy rozhodně více, než někteří hráči odvedli dnes v Českých Budějovicích,“ řekl k zápasu zklamaný trenér Pavel Procházka.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu