22.07.2012, Miroslav Fuks

Dorost proti Senici sehrál duel dvou různých poločasů

Dorost proti Senici sehrál duel dvou různých poločasůDva velmi rozdílné poločasy sehráli starší dorostenci FC Vysočina proti Senici. Zatímco v první půli byl lepší slovenský celek a ujal se vedení 2:0, tak ve druhé části měla převahu Jihlava. Zásluhou Lubora Trojánka však vstřelila jen jednu branku a tak odešla poražena 2:1.

 
SenicaSenica
přát., sobota 21.7.2012,  
2:1
(2:0)
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
 
Branka Vysočiny: Trojánek
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: 1. poločas: Pelikus - Dvořáček, Košík, Hanousek, Poul - Hron, Homola, Pedro, Klusák - Morava, Trojánek. 2. poločas: Jícha - Rejthar, Kriegsmann, Rozmahel, Ločárek - Hron, P.Demeter, Pedro, Veselský - Maruš, Trojánek.
 

Komentář

Hodnocení trenéra Davida Oulehly: "V prvním poločase byli domácí lepším mužstvem. Byli jsme pod tlakem, dvakrát inkasovali a zaslouženě jsme prohrávali. Ve druhém poločase jsme byli zase lepším mužstvem my a Senici jsme přehráli. Dokázali jsme se již prosadit, vstřelili branku a další příležitosti jsme nedotáhli do konce. Postupně hledáme ideální uspořádání sestavy pro první utkání v sezoně. Můžeme říci, že již první dvě utkání a samotný tréninkový proces nám postupně ukazuje obsazení jednotlivých postů. To se však může stále měnit. Opět dostali šanci všichni ukázat, že patří do základní sestavy. Postupně se zlepšujeme, rozhodně jsme na Slovensku nezanechali špatný dojem. Kluci utkání odpracovali velmi dobře. Máme stále dost času se zlepšovat. Musíme mužstvo za přístup pochválit."

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu