03.04.2010, Miroslav Fuks

Holkám nevyšla ani domácí premiéra

Holkám nevyšla ani domácí premiéraJihlavským holkám jarní start nevyšel. Po úvodní prohře venku nezvládli ani domácí premiéru proti 1.FC Brno B. Pod prohru 1:3 (1:1) se podepsalo neproměnění řady šancí a též marodka. Jedinou jihlavskou střelkyní byla Marcela Žampová.

 
FC VysočinaFC Vysočina
13.kolo, sobota 3.4.2010, 11:00
1:3
(1:1)
Brno BBrno B
 
Góly: M.Žampová - Junáková, Vejlupková 2
Diváci: 0
FC Vysočina: Havrdová - Lačná (20. Nováková, 89. Krpálková), Žampová Z., Žampová M., Šerá - Pavelcová B. (65. Procházková), Žampová P., Štefaniková, Jančíková - Tichánková, Bastlová (32. Ryšavá).
 

Komentář

Trenér Josef Žampa: "První poločas se odehrál na velmi dobré úrovni, síly byly vyrovnané. Po změně stran přestala domácím fungovat záložní řada a to podepsalo i na výsledku. I když prvních 10 minut druhého poločasu měla osamocená útočnice M. Žampová čtyři samostatné nájezdy v rychlém sledu za sebou, tak neproměnila. Všechno hrála na poslední chvíli ze skluzu a nikdo ji nedoplnil. Již druhý zápas Jihlavankám nevyšel, i přesto věřím v další úspěšné zápasy. Na skóre se také podepsala marodka a zranění při hře."

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2020

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu