02.10.2010, Miroslav Fuks

Holky deklasovaly Valašské Meziříčí

Holky deklasovaly Valašské MeziříčíDuel 5. a 7. celku tabulky, které od sebe dělil pouhý bod, skončil drtivým vítězstvím jihlavských fotbalistek. Hráčkám Valašského Meziříčí nasázely 8 branek, o které se podělily dvakrát Petra Čechová a Lenka Tichánková a jednou Krystýna Pavelcová, Petra Žampová, Zdeňka Žampová a Marcela Žampová. Jasnou výhrou 8:0 zaútočil tým FC Vysočina na čelon velmi vyrovnané tabulky.

 
FC VysočinaFC Vysočina
6.kolo, sobota 2.10.2010, 11:00
8:0
(4:0)
Valašské MeziříčíValašské Meziříčí
 
Branky: Čechová 2, Tichánková 2, Pavelcová K., Žampová P., Žampová Z., Žampová M.
Diváci: 30
FC Vysočina: Havrdová, Čechová (54. Nováková), Žampová Z. (68. Lačná), Žampová M., Žampová P., Šerá, Valentová, Štefaniková, Tichánková, Pavelcová K. (69. Záškodová), Křížová (59. Křivánková).
Valašské Meziříčí: Petrnková, Kašparová, Hrazdilová, Jurigová (46. Dorňáková), Krčmářová, Vlčková, Marková, Rýdlová (46. Čáňová), Nováková (46. Holčáková), Ondřejková, Šichtářová (56. Hermannová).
 

Komentář

V prvních deseti minutách "Valašky" ukázaly pěknou kombinační hru. Dostaly se do slibné šance, kterou však neproměnily. Tímto vypršelo hostům celé fotbalové snažení a Jihlavanky dohrály zápas opět ve své režii. Domácí ukázaly pěknou kombináční hru přes střed pole do útočných formací a úročily brankami. Ve hře je podporovala výborně chytající golmanka. V tomto duelu ukázaly Jihlavanky svým divákům, že umí hrát kvalitní fotbal s krásnými ulicemi a rozehrou na vápně zakončenou góly. "Dnes holky předvedly kolektivní hru, hrály s chutí a radostí. Ještě musíme dát více klidu do koncovky, protože zůstalo dost vyložených šancí neproměněno," uvedl trenér Josef Žampa.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2020

1. Smejkal Tomáš 232b.
2. Vedral Filip 216b.
3. Číž Lumír 149b.
4. Lacko Matúš 123b.
5. Peřina Jaroslav 75b.
6. Štefánek Róbert 67b.
7. Vlček Tomáš 51b.
Aktuálně

FCV hledá marketingového a obchodního manažera nebo manažerku

Fotbalový klub FC Vysočina Jihlava hledá nového člena týmu, který se zapojí do marketingové a obchodní činnosti klubu na pozici MARKETINGOVÉHO A OBCHODNÍHO MANAŽERA nebo MANAŽERKY. Předpokládáme spolupráci na plný úvazek. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 14:30
FC Graffin Vlašim
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu