05.06.2010, Jaroslav Frühbauer

Holky jedou na vítězné vlně

Holky jedou na vítězné vlněJihlavské fotbalistky dosáhly další výhry, čímž tříbodovou sérii proloužily na 4 zápasy. Na domácí půdě zdolaly FC NESYT Hodonín 4:2, když poločase byl vyrovnaný stav 2:2, když se dvakrát trefila Denisa Křížová a jednou Kateřina Valentová a Lenka Tichánková.

22.kolo, sobota 5.6.2010, 11:00
4:2
(2:2)
HodonínHodonín

Branky: 6. Valentová, 34. a 75. Křížová, 53. Tichánková - 18. vlastní, 42. Blahová
Diváci: 50
FC Vysočina: Havrdová - Jančíková, M.Žampová, K.Pavelcová (65. B.Pavelcová), Štefaniková - Procházková (73. Šerá), Tichánková (89. Krpálková), Z.Žampová - Křížová, Valentová (85. Nováková), P.Žampová
Hodonín: Němcová - Lokajová, Podrazilová, Lamáčková, Ptáčková (46. Šťastná), Bílíková, Dřímalová, Jančová, Blahová, Koplíková (70. Hlaváčová), Fritzová

Asistent Jaroslav Frühbauer: "Začátek utkání byl ve znamení útočení domácích. Již v 6. minutě se prosadila Valentová. Paradoxně po gólu přišel útlum a soupeř v 18. minutě vyrovnal po vlastní brance Jihlavy. Poté se hrál nezajímavý bojovný fotbal. V 34. minutě se prosadila domácí Křížová, ale soupeř po velké chybě v obraně Jihlavy před poločasem vyrovnal. V druhém poločase jihlavské hráčky přeci jen předvedly lepší hru a po brankách Křížové a Tichánkové dovedly utkání do vítězného konce. V tomto utkání jsme byli spokojeni s bojovností, s předvedenou hrou už ne. Jsme rádi že jsme soupeři vrátili podzimní porážku. Rád bych rád pozval diváky na naše poslední utkání, které odehrajeme v sobotu 12.6. v 11 hod v areálu Na Stoupách."