25.04.2010, Jaroslav Frühbauer

Holky rozstřílely Slovan Ostrava

Holky rozstřílely Slovan OstravaZápas MSL žen FC Vysočina na půdě Slovanu Ostrava se stal jasnou záležitostí pro hostující celek. Naše holky už v první půli vstřelily 5 branek a nakonec zvítězili drtivě 1:7. Po dvou brankách zaznamenaly Kateřina Valentová, Zdeňka Žampová a Daniela Procházková a jednou se trefila Petra Žampová.

 
Slovan OstravaSlovan Ostrava
16.kolo, neděle 25.4.2010, 10:00
1:7
(0:5)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branky: 57. Jankovová - 18. a 42. Valentová, 23. a 81. Z.Žampová, 39. a 66. D.Procházková, 32. P.Žampová
Diváci: 0
Slovan Ostrava: Baščíková (46.Kuglerová) - Jankovová, Břeská, Šebestová, Kotásková, Tomisová, Hudcová, Robotová, Bulavová, Olbortová (25. Faltýnková), Kubečková (35. Lazarová)
FC Vysočina: Havrdová - Jančíková, M.Žampová, Křížová, Štefaniková - Šerá (77. Nováková), K.Pavelcová, Z.Žampová - P.Žampová, Valentová (84. Ryšavá), Procházková (73. Lačná)
 

Komentář

Asistent Jaroslav Frühbauer: "V prvních minutách zápasu jsme viděli tři vyložené šance Jihlavy, které byly trestuhodně zahozeny. Ale již v 18. minutě se prosadila Valentová. Do konce poločasu se po hezkých kombinačních akcích podařilo jihlavským hráčkám vstřelit ještě čtyři branky a proto se do kabin šlo za stavu 0:5. Druhý poločas se už neodehrával v tak jednoznačné režii hostujích hráček. V 57. minutě skórovala domácí Jankovová z trestného kopu, kdy si slabší chvilku vybrala hostující brankářka Havrdová. Do konce utkání jihlavské hráčky zabraly a ještě dvakrát skórovaly a nedopustily nějaké drama. V dnešním utkání holky bojovaly. Byl na nich znát jiný přístup, než v předchozích zápasech. Dali jsme pěkné branky po hezkých akcích. Ale i tak byly vidět nějaké chyby, například nám nefungovaly jak měli kraje obrany. I přesto musím za dnešní výkon pochválit celý tým."

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu