25.04.2010, Jaroslav Frühbauer

Holky rozstřílely Slovan Ostrava

Holky rozstřílely Slovan OstravaZápas MSL žen FC Vysočina na půdě Slovanu Ostrava se stal jasnou záležitostí pro hostující celek. Naše holky už v první půli vstřelily 5 branek a nakonec zvítězili drtivě 1:7. Po dvou brankách zaznamenaly Kateřina Valentová, Zdeňka Žampová a Daniela Procházková a jednou se trefila Petra Žampová.

 
Slovan OstravaSlovan Ostrava
16.kolo, neděle 25.4.2010, 10:00
1:7
(0:5)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Branky: 57. Jankovová - 18. a 42. Valentová, 23. a 81. Z.Žampová, 39. a 66. D.Procházková, 32. P.Žampová
Diváci: 0
Slovan Ostrava: Baščíková (46.Kuglerová) - Jankovová, Břeská, Šebestová, Kotásková, Tomisová, Hudcová, Robotová, Bulavová, Olbortová (25. Faltýnková), Kubečková (35. Lazarová)
FC Vysočina: Havrdová - Jančíková, M.Žampová, Křížová, Štefaniková - Šerá (77. Nováková), K.Pavelcová, Z.Žampová - P.Žampová, Valentová (84. Ryšavá), Procházková (73. Lačná)
 

Komentář

Asistent Jaroslav Frühbauer: "V prvních minutách zápasu jsme viděli tři vyložené šance Jihlavy, které byly trestuhodně zahozeny. Ale již v 18. minutě se prosadila Valentová. Do konce poločasu se po hezkých kombinačních akcích podařilo jihlavským hráčkám vstřelit ještě čtyři branky a proto se do kabin šlo za stavu 0:5. Druhý poločas se už neodehrával v tak jednoznačné režii hostujích hráček. V 57. minutě skórovala domácí Jankovová z trestného kopu, kdy si slabší chvilku vybrala hostující brankářka Havrdová. Do konce utkání jihlavské hráčky zabraly a ještě dvakrát skórovaly a nedopustily nějaké drama. V dnešním utkání holky bojovaly. Byl na nich znát jiný přístup, než v předchozích zápasech. Dali jsme pěkné branky po hezkých akcích. Ale i tak byly vidět nějaké chyby, například nám nefungovaly jak měli kraje obrany. I přesto musím za dnešní výkon pochválit celý tým."

 
Související
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu