10.05.2010, David Zeman

Holky si z Hlučína vezou vysokou prohru

Holky si z Hlučína vezou vysokou prohruŽenský tým FC Vysočina si po třech výhrách za sebou bohužel připsal prohru s výborně hrajícím Hlučínem. Po sedmnácti odehraných zápasech holky okupují s 21 body 7. místo tabulky.

HlučínHlučín
18.kolo, neděle 9.5.2010, 13:30
5:0
(1:0)

Branky: Hlavenková 3, Minolová, Stanjurová
Hlučín: Janštová - K.Kaňová, Hlavenková, Minolová, Blahová, Stanjurová (79. Šoborová), Schwarzerová, Krzikalová (79. Poštulková), V.Káňová (65. Marková), Špacírová (65. Sýkorová), Antalíková
FC Vysočina: Havrdová - Štefaniková, Jančíková, Křížová, K.Pavelcová - Procházková, Valentová (12. Ryšavá), Šerá, Z.Žampová - Lačná, Nováková

Na zápas s jednoznačně prvním týmem soutěže se jelo díky zranění v oslabené sestavě, kdy šanci dostaly hráčky širšího kádru. Počátek utkání ovlivnilo zranění hráčky Vysočiny Valentové, která si poranila kotník a byla odvezena do nemocnice. První poločas byl vyrovnaný, bohužel domácí hráčky se po záváhání hostující obrany nemýlily. Do kabin se šlo za stavu 1:0.Druhý poločas už Vysočina nehrála tak důstojnou roli domácím a po zbytečných hrubých chybách zaslouženě prohrála 5:0. Na utkání jsme jeli oslabeni a dostaly šanci střídající hráčky. Bohužel některé nepředvedly takový výkon jaký by jsme očekávali. Bojovnost některých starších nestačila a i proto si domů vezeme vysokou prohru. Jediné pozitivum je, že zranění Valentové není tak vážné jak vypadalo.