17.10.2010, Josef Žampa

Holky stále na vítězné vlně

Holky stále na vítězné vlněŽenský fotbalový tým FC Vysočina se stále veze na vítězné vlně, která nyní čítá již 6 zápasů. V aktuálním kole MSDL jihlavské fotbalisty bez větších problémů zdolaly Slovan Ostrava 6:1 (3:0) a potěšily kvalitní kolektivní hrou. Hned třikrát se trefila Kateřina Valentová a po jedné brance přidaly Petra Čechová, Lenka Tichánková a Denisa Šerá.

 
FC VysočinaFC Vysočina
8.kolo, sobota 16.10.2010, 11:00
6:1
(3:0)
Slovan OstravaSlovan Ostrava
 
Branky: 16., 52. a 67. Valentová, 11. Čechová, 34. Tichánková, 60. Šerá - 63. Jankovová
Diváci: 20
FC Vysočina: Havrdová - Žampová M., Štefaniková, Wasserbauerová, Pavelcová B. (62. Ryšavá) - Tichánková, Žampová P.(81. Záškodová), Pavelcová K., Žampová Z. (84. Nováková) - Čechová (46.Šerá), Valentová
Slovan Ostrava: Janštová (64. Kuglerová) - Jankovová, Břeská, Kotásková, Tomsová - Hudcová, Robotová, Bulavová, Faltýnková - Kubečková, Vilímková (80. Zemanová)
 

Komentář

Jihlavanky nedaly svou pěknou a rychlou kombinační hrou Ostravankám žádnou příležitost k bodovému zisku. Když v 11. min. otevřela, dorážkou do sítě soupeřek skóre Čechová, domácí převzaly veškerou iniciativu na hřišti. Hostující tým se pokoušel prorazit obranu dlouhými nákopy, ale zadní řada si s tímto stylem hry dokázala bez větších problémů poradit. I přes to si však  vytvořily tři gólové příležitosti, ze kterých výborně chytající Jihlavská golmanka kapitulovala pouze jedinkrát, a to po chybě mladičké obránkyně, která nedokázala uklidit míč do zámezí.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč října 2019

1. Jawo Lamin 225b.
2. Fortelný Jan 218b.
3. Smejkal Tomáš 192b.
4. Vejmola Luděk 110b.
5. Tlustý Petr 98b.
6. Vaculík Lukáš 87b.
7. Tijani Mohamed 65b.
Aktuálně

Sobotní svátek ženského fotbalu v Jihlavě

Český ligový fotbal během nadcházejícího víkendu prožije reprezentační pauzu, ovšem ženská či, chcete-li, dívčí kopaná na Vysočině zažije malý svátek. Oba naše celky, které nastupují pod hlavičkou Fotbalového klubu mládeže Vysočina Jihlava, sehrají na umělé trávě v areálu Na Stoupách výjimečné zápasy, kterými završí svůj fotbalový podzim. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu