17.10.2009, Jaroslav Frühbauer

Holky vezou cenné body z Olomouce

Holky vezou cenné body z OlomouceŽenský tým FC Vysočina Jihlava opět zabral a po dvou porážkách si připsal cennou výhru z půdy 4. celku tabulky. Naše holky v Olomouci prohrávali 1:0, ale nakonec skóre otočily díky dvěma trefám Zdeňky Žampové ze 73. a 81. minuty a zvítězily zaslouženě 1:2 (0:0).

1.FC Olomouc1.FC Olomouc
9.kolo, neděle 18.10.2009, 15:00
1:2
(0:0)

Branky: 71.Hekelová- 73. a 81. Z.Žampová
1.FC Olomouc: Suttnerová - Crhová (55. Pavláčková), Milatová, T.Hubáčková (46. Pikartová), Nováková, Kopřivová, Lexová, Paňázová (82. Balunová), Hekelová, Z.Hubáčková, Vítková
FC Vysočina: S.Vrzalová - Z.Žampová, M.Žampová, Čurdová, Jančíková - B.Pavelcová, K.Pavelcová, Dibelková, Šerá - Ryšavá (87. Krpálková), Štrosová (46. Nováková)

Asistent Jaroslav Frühbauer: "Prvních dvacet minut se domácí hráčky snažily přejít přes dnes vynikající jihlavskou obranu. Hosté bojovností a nasazením nepustili domácí hráčky do závažnější šance. Čtvrtý tým tabulky poté začali přehrávat, bohužel opět své šance neproměnili. Do šaten se šlo za stavu 0:0. Druhý poločas začal jak skončil první. Jihlavské hráčky se snažily hrát a domácí hrozily z protiútoků, které obrana hostů pohlídala. V 71. minutě po trestném kopu Sabina Vrzalová míč jen vyrazila před sebe a zde domácí Hekelová nikým nehlídána s přehledem proměnila- 1:0. Hosté se nevzdali a během sedmi minut otočili utkání ve svůj prospěch. Holky zahrály velmi dobré utkání. Zadní obranné řady jsme vyztužili kapitánkou Zdeňkou Žampovou, což přineslo potřebné uklidnění. Je dobře že se po obdržené brance holky nesložily, ale bojovností utkání otočily. Dnes pochvalu zaslouží všechny holky, i ty co do hry nezasáhly. Hrály jako tým a jen díky tomu vezem cenné tři body z Olomouce."