17.02.2009, Miroslav Fuks

Jediný gól vsítil pátý tým dánské ligy

Jediný gól vsítil pátý tým dánské ligyFC Vysočina dnes narazila na nejtěžšího soupeře během zimní přípravy. V rámci italského soustředění sehrála proti 5. celku dánské ligy AGF Aarhus zcela vyrovnanou partii, ve které však gólem ze 9. minuty podlehla 0:1. V jihlavském dresu se poprvé představil i bývalý reprezentant Pavel Mareš.

 
AarhusAarhus
přát., úterý 17.2.2009, 15:00
1:0
(1:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 
Gól: 9. Lumb
Diváci: 0
Aarhus: Steffen Rasmussen - Arthur Sorin, Jens Gjesing, Frederik Krabbe, Michael Lumb (67. Ulrik Lindkvist) – Jeremiah White (68. Lars Pleidrup), Krustian Lassen (67. Benny Feilhaber), Jesper Blicher (78: Morten Beck Andersen) – Jakob Poulsen (46. Peter Graulund), Nando Rafael (73:.Dennis Høegh)
FC Vysočina: Vojáček – Gabriel, Tlustý, Mareš, Vepřek –Urban, Gába, Štohanzl, Faldyna, Vydra (85. Tecl) –Simr.
 

Komentář

„Utkali jsme se s velmi dynamickým, agresivním a tvrdým soupeřem, se kterým se odehráli kvalitní a vyrovnaný duel. DO zápasu jsme hůře vstoupili, ovšem v poslední dvacetiminutovce jsme rozhodně měli více ze hry. Škoda, že jsme nedokázali vyrovnat. Vyložené šance Simra a Faldyny však gólman Aarhusu vychytal a nevyužili jsme žádnou z četných standardek,“ zhodnotil stručně zápas trenér Karol Marko, který se vyjádřil i k výkonu svých hráčů: „V defenzívě jsme byli málo elastičtí a záložníci občas dělali defenzivní a taktické chyby. Hrozili jsme nebezpečnými protiútoky, zejména v první části jsme však byli zbrklí. Pavel Mareš splnil naše očekávání a uplatnil své zkušenosti. Celkově jsme podali dobrý kolektivní výkon.“

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč prosince 2020

1. Smejkal Tomáš 164b.
2. Číž Lumír 121b.
3. Křišťál Vojtěch 121b.
4. Červ Lukáš 72b.
5. Peřina Jaroslav 46b.
6. Lacko Matúš 39b.
7. Shudeiwa Fares 36b.
Aktuálně

Novým trenérem se stal Jan Kameník!

Pro Jana Kameníka se stává FC Vysočina staronovým působištěm. Mezi léty 2015–2017 působil u mládeže a chvíli pobyl i u A-týmu jako asistent Michala Bílka. Na pozici asistenta trenéra bude působit Jozef Pavlík. Na pozici kondičního trenéra se vrací zpět do Jihlavy bývalý levý obránce Tomáš Josl. Trenérem brankářů bude mladý Matuš Moťovský. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu