20.02.2008, Miroslav Fuks

Juniorce nefunguje defenzíva

Juniorce nefunguje defenzívaJuniorka svedla oboustranně kvalitní a těžký souboj proti Sezimovu Ústí, tedy třetímu celku ČFL. Zápas díky hrubým chybám jihlavské obrany a nemohoucnosti v koncovce skončil porážkou 4:3 (3:1). Za „béčko“ Vysočiny stříleli Čermák, Netrda a Jan Veselý.

 
FC TáborskoFC Táborsko
přát., středa 20.2.2008, 14:00
4:3
(3:1)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly Vysočiny: 22. Čermák, 65. J.Veselý, 75. Netrda
Diváci: 0
FC Vysočina B: Žejdlík (46. Hlavoněk) – Benda, Havránek, Nešpor, Naniaš (46. Bureš) – Čermák (46. Niederle), Wasserbauer, Chmelík, Netrda – J.Veselý, L.Procházka (46. Chlup)
 

Komentář

„Skutečně šlo o dobrou prověrku našich schopností. Ukázala, že máme velký problém s defenzivní hrou, kde kupíme hloupé individuální chyby a jsme nedůslední. Musíme v tomto směru něco změnit a zvážit přeskupení zadních řad. Oproti tomu mne potěšila naše ofenzivní činnost, která je určitě příslibem pro jaro. Jen škoda, že neproměňujeme ani ty největší příležitosti. Zejména šance Veselého ve druhé půli volaly minimálně po vyrovnání, které by lépe odpovídalo dění na hřišti,“ uvedl k utkání trenér Roman Kučera, který se musel obejít bez marodů Hříbka, Kříže a Pešky.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč května 2019

1. Šulc Pavel 282b.
2. Zoubele Lukáš 179b.
3. Tijani Mohamed 103b.
4. Vaculík Lukáš 102b.
5. Novotný Filip 69b.
6. Vejmola Luděk 62b.
7. Preisler Dominik 38b.
Aktuálně

Podpořte FC Vysočina nákupem permanentky!

FC Vysočina znovu hodlá bojovat a vykročit na roční cestu, na jejímž konci by měl být návrat do nejvyšší fotbalové soutěže! Vyrazte na ni společně se svým klubem! Nenechte si ujít žádnou z jejích patnácti domácích zastávek! Pořiďte si zvýhodněnou permanentku, získejte své místo na tribuně a podpořte tak FCV! Nabízíme vám souhrn veškerých informací... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu