20.02.2008, Miroslav Fuks

Juniorce nefunguje defenzíva

Juniorce nefunguje defenzívaJuniorka svedla oboustranně kvalitní a těžký souboj proti Sezimovu Ústí, tedy třetímu celku ČFL. Zápas díky hrubým chybám jihlavské obrany a nemohoucnosti v koncovce skončil porážkou 4:3 (3:1). Za „béčko“ Vysočiny stříleli Čermák, Netrda a Jan Veselý.

 
FC TáborskoFC Táborsko
přát., středa 20.2.2008, 14:00
4:3
(3:1)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly Vysočiny: 22. Čermák, 65. J.Veselý, 75. Netrda
Diváci: 0
FC Vysočina B: Žejdlík (46. Hlavoněk) – Benda, Havránek, Nešpor, Naniaš (46. Bureš) – Čermák (46. Niederle), Wasserbauer, Chmelík, Netrda – J.Veselý, L.Procházka (46. Chlup)
 

Komentář

„Skutečně šlo o dobrou prověrku našich schopností. Ukázala, že máme velký problém s defenzivní hrou, kde kupíme hloupé individuální chyby a jsme nedůslední. Musíme v tomto směru něco změnit a zvážit přeskupení zadních řad. Oproti tomu mne potěšila naše ofenzivní činnost, která je určitě příslibem pro jaro. Jen škoda, že neproměňujeme ani ty největší příležitosti. Zejména šance Veselého ve druhé půli volaly minimálně po vyrovnání, které by lépe odpovídalo dění na hřišti,“ uvedl k utkání trenér Roman Kučera, který se musel obejít bez marodů Hříbka, Kříže a Pešky.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2018

1. Zoubele Lukáš 234b.
2. Tlustý Petr 144b.
3. Fulnek Jakub 114b.
4. Vízek Patrik 78b.
5. Vedral Filip 65b.
6. Levin Vladislav 64b.
7. Vejmola Luděk 61b.
Aktuálně

Kondiční týden zakončili modelovým duelem

Fotbalisté FC Vysočina strávili reprezentační týden intenzivní prací. Tréninkový cyklus vedl asistent Josef Mucha, neboť kouč Radim Kučera zamířil s českým nároďákem U20 na duely s Itálií a Nizozemskem. Kondiční týden dnes završil modelový duel jedenáctky hráčů "áčka" proti jejich spoluhráčům, které doplnili fotbalisté juniorky. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu