Juniorce závěr soutěže nevyšel
Dospělému „béčku“ FC Vysočina závěr MSFL vůbec nevyšel. Po třech porážkách nezískali svěřenci kouče Kučery ani bod v Mutěnicích, když prohráli 4:2 (4:1). Mladý tým již po několikáté v řadě inkasoval více branek v rychlém sledu a tím ztratil šanci na zvrat. Přitom se juniorka již ve 3. minutě ujala vedení díky brance Jana Veselého. Na konečný stav snižoval ve druhém poločase z penalty Pacholík.


Diváci: 0
Komentář
„Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Už ve 3. minutě prostřelil gólmana Veselý po centru Čermáka a do 20. minuty jsme měli další šance ke zvýšení na 0:2. Bohužel, domácí naše příležitosti přežili a naopak ve 27. minutě potrestali individuální chybu naší obrany. Nezkušenost či nedostatky nejen našich beků navíc vedly k sérii dalších chyb v rozmezí 37. a 45. minuty a za stavu 4:1 tak už bylo rozhodnuto. Ve druhé části jsme převahu soupeře eliminovali, ale na více než proměněný pokutový kop jsme se nezmohli. Přesto musím celé jaro hodnotit pozitivně. Sedmkrát jsme zvítězili a bez problémů jsme se zachránili. Jen škoda, že jsme se s ročníkem nerozloučili důstojněji,“ uvedl po utkání trenér Roman Kučera.
Z páteční bitvy proti Prostějovu potřebujeme vydolovat tři body!
Enormně vyrovnaná Chance Národní Liga vstupuje do své poslední třetiny. Deset závěrečných kol bude představovat obrovský tlak na každý z šestnácti klubů, FC Vysočina rozhodně nevyjímaje. Zásadní přitom budou zejména domácí zápasy, v nichž povinnost bude velet vítězit. Zvládne Jihlava tuto nelehkou roli v pátek 4. dubna od 18:00 hodin proti... Celý článek
- U17: Bojácný výkon s Baníkem (01.04.2025)
- U19: Vysoká prohra na Baníku (30.03.2025)
- Marek Jarolím: Porážka nás mrzí, ale s hrou můžeme být spokojení (29.03.2025)
- Ve vyrovnané deštivé bitvě střílela branky pouze Líšeň (29.03.2025)
Vytisknout