03.02.2010, Miroslav Fuks

Juniorka dosáhla cenného vítězství

Juniorka dosáhla cenného vítězstvíZáložní tým FC Vysočina dnes v přátelském utkání vybojoval cennou výhru nad Sezimovým Ústím v poměru 1:2 (0:2). To se netají ambicemi postoupit do II. ligy, o čemž svědčí pohled na jeho kádr a tabulku ČFL, v níž je na 3. místě s jednobodovou ztrátou na 1: pozici. Jihlavské góly zaznamenali Robin Demeter a Petr Poláček.

FC TáborskoFC Táborsko
přát., středa 3.2.2010, 13:00
1:2
(0:2)

Góly: 68. Mach - 33. R.Demeter, 43. Poláček
FC Vysočina B: Uvarenko - Benda (60. Bambula), Kadlec (55. Z.Kučera), Ptáček, Caha (50. Naniáš) - Pikl (46. Šandera), T.Kučera (46. Leligdon), Lovětínský, R.Demeter - Poláček (75. Kopic), Peška

„Sehráli jsme vynikající zápas. Svého soupeře jsme přehráli v první půli, kdy jsme hráli kombinačně a s velkým nasazením. Druhou část ovládli domácí a zaslouženě snížili. Vítězství však právem náleží nám, neboť jsme v utkání byli chytřejší a běhavější,“ řekl po utkání spokojený trenér Josef Vrzáček.

4.kolo | FC Táborsko - FC Vysočina | 2:0
19.kolo | FC Vysočina - FC Táborsko | 2:1