31.08.2008, Miroslav Fuks

Juniorka konečně porazila Mutěnice

Juniorka konečně porazila MutěniceAž na pátý pokus se „B“ týmu FC Vysočina podařilo porazit špičkový celek MSFL – Mutěnice. Po čtyřech předchozích porážkách rozhodl o nejtěsnějším vítězství 1:0 Vladimír Vácha gólem v 67. minutě. Naše juniorka má po čtyřech kolech slušných sedm bodů.

Diváci: 100
FC Vysočina B: Štěpanovský - Benda, Wasserbauer, Naniaš, Pacholík - Čermák, Drábek, Chlup, Netrda (71. Šamánek) – Vácha (90. L.Procházka), Peška (90. V.Černý).
Mutěnice: Kaniš - Číž, Jašíček, Pácl (81. Zemánek), Obal (68. Czucz), Helísek, Dombi, Šuhaj, Brichta, Ševčík, Vavruša.

„V první půli se hrál vyrovnaný duel mezi dvěma dobře bránícími a organizovanými celky. Nás mohlo mrzet, že ve 42: minutě neproměnil velkou šanci exmutěnický Drábek. Jeho přestřelení branky ve vyložené šanci naštěstí napravil ve druhé půli Vácha po pěkné akci Čermáka. Mutěnice byli ve druhé části aktivnější a využívali své výškové převahy. My jsme však byli trpěliví a nakonec jsme se dočkali příjemné tříbodové odměny. Těší mne i skutečnost, že jsme ze čtyř dosavadních duelů třikrát udrželi čisté konto. Škoda, že jsme za stavu 1:0 nedokázali některý z našich nadějných brejků proměnit v pojistku stavu,“ zhodnotil duel kouč Tomáš Jansa.