15.05.2010, Miroslav Fuks

Juniorka na body v Kroměříži nedosáhla

Juniorka na body v Kroměříži nedosáhlaJuniroka FC Vysočina během sedmi dnů v rámci MSFL zkompletovala všechny varianty bodového zisku. Po domácí výhře nad HFK Olomouc a remíze s Mutěnicemi prohrála na půdě Hanácké Slavie Kroměříž 2:1 (2:0). Domácí v první části využili jihlavské chyby a ujali se vedení 2:0. Ve druhé části už pouze snížil Vladimír Peška na konečný výsledek.

KroměřížKroměříž
26.kolo, sobota 15.5.2010, 16:30
2:1
(2:0)

Branky: 14. a 47. Hromek – 66. Peška
ŽK: Matoušek
Kroměříž: Vogl - Smutný, Šilinger (26. Dočkal), Stojaník, Klimek, Valášek, Dvořáček (88. Fiala), Matoušek, Mašlej (71. Janča), Grim, Hromek
FC Vysočina B: Matiášek - Demeter, Ptáček, Filip, Naniáš – Pikl (46. Benda), Leligdon, Lovětínský, Kučera, Kopic - Peška.

„Začali jsme velmi aktivně a už ve 2. minutě byl blízko gólu Kopic. Jeho hlavičkoval však odhlavičkoval domácí hráč na brankové čáře. Byli jsme lepším týmem a přes křídelní prostory jsme se dostávali do šancí. Jenže ve 25. minutě přišel po našem rohu rychlý brejk domácích, který skončil jejich vedoucím gólem. Druhá rána přišla v závěru 1. půle, kdy jsem neuhlídali domácí roh. V druhé části jsme dokázali Kroměříž dostat pod tlak. V 66. minutě snížil Peška na 2:1, přešli jsme na rozestavení 3 – 4 – 3 a do konce utkání jsme bojovali o bod. Bohužel, ve finální fázi nám chybí zkušenosti. Stejně jako před 14ti dny ve Slavičíně, jsme i nyní podali dobrý výkon, který však body nepřinesl. Hru týmu musím ocenit. Boj o záchranu bude těžký, byla by škoda ztratit tuto soutěž, která je pro rozvoj mladých hráčů ideální,“ řekl po utkání trenér Vrzáček.