19.01.2019, Miroslav Fuks

Juniorka nadělila sedm branek divizní Velké Bíteši

Juniorka nadělila sedm branek divizní Velké BítešiJuniorský tým dnes nastoupil k prvnímu regulérnímu duelu zimní přípravy. Proti divizní Velké Bíteši, kterou trénuje exjihlavský Marek Zúbek, dominovala a připsala si výraznou výhru 7:0 (5:0). Dvakrát se trefil Mašić a po jedné brance přidali Šteffl, Urbánek, Svatík, Řezáč a Křišťál.

FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.
přát., sobota 19.1.2019, 13:00
7:0
(5:0)
Velká BítešVelká Bíteš

Góly: 15. a 20. Mašić, 9. Šteffl, 25. Urbánek, 43. Svatík, 49. Řezáč, 85. Křišťál
Diváci: 50
FC Vysočina jun.: I. půle: Dutka - Pavlík, Svatík, Křišťál, Řezáč - Karmazín, Rodan, Šteffl, Matulka (25. Urbánek) - Kvych, Mašić. II. půle: Dutka - Křišťál, Svatík, Kolčava, Řezáč - Karmazín, Mory, Urbánek, Pavlík - Kvych, Sargsyan.