13.02.2008, Miroslav Fuks

Juniorka nestačila na posílené Brno

Juniorka nestačila na posílené Brno„B“ tým FC Vysočina dnes poměřil síly s juniorkou Brna, která však nastoupila posílena o řadu borců z širšího prvoligového kádru. Výsledkem byl porážka 4:1 (2:0), když branky stříleli Baláž, Simr, Okleštěk, Hanák a za hosty korigoval v 84. minutě Bureš.

Brno BBrno B
přát., středa 13.2.2008, 10:00
4:1
(2:0)

Góly: Baláž, Simr, Okleštěk, Hanák - Bureš
FC Vysočina B: Žejdlík (46. Hlavoněk) – Benda, Kříž (22. Havránek), Nešpor, Naniaš (46. Bureš) – Chmelík, Wasserbauer, Pacholík, Chlup (46. Niederle) – Čermák, J.Veselý (46. L.Procházka)

„Možná i pod tlakem jmen v sestavě domácích (exjihlavští Simr, Baláž a Večeřa, dále např. Živný, Okleštěk a Hanák) jsme do zápasu vstoupili bojácně a už ve 2. minutě jsme prohrávali. Od 15. minuty jsme dostali více do hry a dokonce Pacholík ve 30. minutě postupoval ze strany zcela sám na brankáře. Bohužel neskóroval a my později pykali za chybu Naniaše gólem na 2:0. Ve druhé půli byla po prostřídání hra neurovnaná. My útočili do plných a Brno nás trestalo z brejků. Naši největší příležitost neproměnil opět Pacholík. Korekci dal stavu v 84. minutě Bureš. Zápas proti velmi kvalitnímu soupeři byl pro nás v mnohém poučný a upozornil nás na některé nedostatky. Především potřebujeme posílit defenzívu,“ řekl k zápasu trenér Roman Kučera, který nemohl počítat se zraněnými Hříbkem, Netrdou a Peška, který se již připravuje s míčem a zhruba za měsíc by mohl začít naplno trénovat.