23.07.2016, Miroslav Fuks

Juniorka remizovala s třetiligovým Velkým Meziříčím

Juniorka remizovala s třetiligovým Velkým MeziříčímV Měříně k přípravnému utkání nastoupilo Velké Meziříčí, 12. celek uplynulého ročníku MSFL, a proti němu juniorka FC Vysočina. Pro jihlavský tým se utkání vyvíjelo nepříznivě, ovšem nakonec mladíci FC Vysočina svůj výkon zlepšili a dosáhli remízy 3:3 (2:1). Jejich branky zaznamenali Filip Vedral, Martin Svatík a Čestmír Vitásek.

Velké MeziříčíVelké Meziříčí
přát., sobota 23.7.2016, 10:00, Měřín
3:3
(2:1)
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.

Góly Vysočiny: Vedral, Svatík, Vitásek
FC Vysočina jun.: Kotnour (46. Kolář) - Pěnkava, Vedral (46. Beseda), Pedro, Dujmović - Kolčava, Vitásek - Včelka (46. Novotný), Šerý (46. Svatík), Sargsyan (46. Fiala) - Bajer.

"První půle byla z naší strany velmi špatná. Ztráceli jsme míče ve středu pole, vázl nám pohyb a prakticky jsme se nedostali k pokutovému území soupeře. Naštěstí jsme před poločasem snížili, když se hlavou trefil Vedral po centru do vápna. Ve druhém dějství nastalo naše zlepšení, dobře jsme kombinovali, byli jsme pohyblivějším celkem a dokázali jsme být nebezpeční. Nakonec jsme mohli i vyhrát. Nutno však dodat, že i domácí v závěru některé šance neproměnili," okomentoval duel trenér Jan Kameník, jenž ze zdravotních důvodů postrádal Ločárka, Čermák a Mašiće, jenž v tomto týdnu podstoupil artroskopický zákrok na kolenu.