16.07.2011, Miroslav Fuks

Juniorka se s Třebíčí rozešla smírně

Juniorka se s Třebíčí rozešla smírněDo přátelského utkání proti diviznímu HFK Třebíč mohl trenér juniorky FC Vysočina Roman Kučera nasadit hned dvě rozdílné jedenáctky. Ta první svého soka zdolala 2:1 díky dvěma trefám Zdeňka Chmelíka a ta druhá stejným poměrem podlehla, když skóroval Martin Štancl. Oba celky se tak rozešly s nerozhodným výsledkem 3:3.

 
TřebíčTřebíč
přát., sobota 16.7.2011, 18:00
3:3
(1:2)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly: 42. Novotný, 60. I. Čermák, 86. Chlup – 30. a 40. Chmelík, 57. Štancl
Diváci: 0
Třebíč: Beer (46. Rousek) – Svoboda (46. Kopeček), Komínek (46. Havránek), Křivánek (46. M. Chalupa), P. Čermák (46. P. Chalupa) – Linhart, Koníř (46. I. Čermák), Chlup – Florián (46. Kostelecký), Novotný (75. Svoboda), Smažil.
FC Vysočina B: I. půle: Matiášek – Kryštůfek, Fadrný, Ptáček, Dobrovolný – Šandera, Vacek, Leligdon, Kosak – Chmelík, T.Kučera. II. půle: Matiášek (60. J.Procházka) – Cipruš, Beránek, Mandžuka, Kubec – Poláček, Vodáček, R.Demeter, Přibyl – Zeman, Štancl.
 

Komentář

„Nepředvedli jsme očekávaný výkon, přičemž nás nemůže omluvit ani probíhající náročná kondiční příprava. Naší hře chyběla agresivita, plynulost a přesnost. Kupíme množství chyb, které by se nám ve III. lize mohly hodně vymstít. Hráči musí v řadě ohledů přidat,“ uvedl trenér Roman Kučera, který plánuje, že v závěru nadcházejícího týdne svůj kádr zúží na konečných 14 hráčů a 2 brankáře.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč března 2019

1. Šulc Pavel 125b.
2. Tijani Mohamed 88b.
3. Zoubele Lukáš 74b.
4. Klíma Jiří 55b.
5. Vaculík Lukáš 44b.
6. Vejmola Luděk 30b.
7. Novotný Filip 26b.
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu