24.01.2019, Miroslav Fuks

Juniorka si poradila s třetiligovou Vrchovinou

Juniorka si poradila s třetiligovou VrchovinouJuniorský tým zvítězil i ve třetím zimním duelu, když na domácí umělé trávě porazil regionálního účastníka MSFL - SFK Vrchovina. Výhra 3:1 (0:0) se zrodila díky třem rychlým brankám, z nichž dvě zaznamenal Amir Mašić a jednou se trefil David Šteffl. Za tým z Nového Města na Moravě skóroval jihlavský host Radek Matulka.

FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.
přát., čtvrtek 24.1.2019, 18:00
3:1
(0:0)
VrchovinaVrchovina

Góly: Mašić 2, Šteffl - Matulka
FC Vysočina jun.: Dutka - Vašíček, Svatík, Rodan (46. Kolčava), Řezáč - Pavlík (60. Časta), Šteffl, Urbánek (55. Mory), Sargsyan (46. Karmazín) - Nerad (70. Sargsyan) - Mašić.

„Sehráli jsme poměrně vyrovnaný duel. V prvním poločase jsme si dokázali vypracovat několik vyložených šancí, v nichž jsme ale selhali. Duel proti třetiligovému soupeři, v jehož dresu nastoupili exjihlavští Duba a Matulka, jsme v náš prospěch zlomili třemi rychlými brankami ve druhé půli. V naší hře byla opět spousta nepřesností a chyb, na jejichž odstranění musíme nadále pracovat,“ řekl k zápasu trenér Michal Kadlec.