22.07.2007, Miroslav Fuks

Juniorka v další přípravě zdolala Židenice

Juniorka v další přípravě zdolala Židenice„Béčko“ dospělých dnes v další letní přípravě proti ČAFC Židenice nepodalo ideální výkon, přesto svého divizního soupeře zdolalo 3:2 po poločase 1:0. Branky naší juniorky vstřelili Šamánek, Kříž a Bureš. Trenéru Kučerovi opět scházelo několik stabilních hráčů.

 
FC Vysočina BFC Vysočina B
přát., neděle 22.7.2007, 16:30
3:2
(1:0)
ŽideniceŽidenice
 
Góly Vysočiny: Šamánek, Kříž, Bureš
Diváci: 0
FC Vysočina B: Žejdlík (46. Štěpanovský) – Hříbek (63. A.Procházka), Kříž, Havránek, Nešpor – Benda, Chlup, Bureš (46. Chmelík), Holcman – Šamánek (63. Šplíchal), Šplíchal (40. Fiala)
 

Komentář

Vedle dlouhodobě zraněného Pešky nebyli k dispozici Niederle, Netrda, Naniaš a Kovařík. Přestup exsparťana Hušbauera ještě nebyl administrativně dořešen. Pro úplnost dodejme, že brankář Karel Neuman s největší pravděpodobností dres FC Vysočina opustí. V posledních dnech absolvoval testy v Humpolci a ve Ždírci nad Doubravou.
„Do zápasu jsme opět šli z plné přípravy. V naší hře bylo hodně nepřesností, stereotypně jsme nakopávali a scházela nápaditost a finální kombinace. Při menším počtu hráčů se projevila i únava. Přesto jsem rád, že mladý tým tento zápas dokázal zvládnout,“ řekl k utkání Roman Kučera.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu