23.01.2008, Miroslav Fuks

Juniorka zakončila kondiční soustředění porážkou

Juniorka zakončila kondiční soustředění porážkou„Béčko“ FC vysočina dnes zakončilo náročné kondiční soustředění v Nové Včelnici přípravným duelem proti juniorce Dynama České Budějovice. Zajímavé měření sil dvou třetiligových celků skončilo výhrou domácích v poměru 3:2 po poločase 2:2. Obě jihlavské branky zaznamenal útočník Jan Veselý.

 
Č. Budějovice BČ. Budějovice B
přát., středa 23.1.2008, 11:00
3:2
(2:2)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Góly Vysočiny: J.Veselý
Diváci: 0
FC Vysočina B: Hlavoněk (Žejdlík) – Benda, Kříž, Nešpor, Naniaš – Čermák, L.Procházka, Wasserbauer, Bureš – J.Veselý, Borovský, střídající: Hříbek, Havránek, Filip, A.Procházka, Netrda.
 

Komentář

„Zápas byl pro hráče po kondičním soustředění skutečně velmi náročný a museli se s jeho zvládnutím hodně poprat. Projevilo se to bohužel v řadě chyb a nepřesnostech.Náš herní projev měl k ideálu určitě hodně daleko. Navíc v našem týmu zatím převažují defenzivní typy, tudíž v sestavě hodně improvizujeme a hráči hrají na netradičních postech,“ uvedl trenér mužstva Roman Kučera, jehož svěřenci nyní mají za sebou nejhorší část zimní přípravy.
Doplňme, že juniorce v utkání scházeli zranění Niederle, Chmelík, Peška a Šplíchal.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2018

1. Zoubele Lukáš 234b.
2. Tlustý Petr 144b.
3. Fulnek Jakub 114b.
4. Vízek Patrik 78b.
5. Vedral Filip 65b.
6. Levin Vladislav 64b.
7. Vejmola Luděk 61b.
Aktuálně

Spolupráce FC Vysočina se společností UDANAX pokračuje

Zimní pauza prospívá nejen kondici a síle fotbalistů, ale časový prostor pomohl i narovnání vztahů mezi FC Vysočina a společností UDANAX, které byly narušeny sporem mezi společností UDANAX a akcionářem klubu. V jarní části fotbalové sezóny tak bude provoz stánků s občerstvením na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě výhradně v režii značky... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu