18.07.2007, Miroslav Fuks

Juniorky se rozešly smírně

Juniorky se rozešly smírně„B“ tým dospělých dnes změřil síly s juniorkou Dynama České Budějovice. Zápas hraný v Třebíči skončil remízou 2:2, když obě branky Jihlavy vstřelil Rostislav Šamánek. Trenér Kučera postrádal lehce zraněné Netrdu, Naniaše, Šplíchala, Niederleho a především Pešku, jehož přetrvávající problémy s kolenem bude bohužel muset vyřešit plastika křížového vazu.

Č. Budějovice BČ. Budějovice B
přát, středa 18.7.2007, 17:00
2:2
(1:0)

Góly Vysočiny: Šamánek 2
FC Vysočina B: Štěpanovský (60. Žejdlík) – Hříbek (60. A.Procházka), Kovařík (37. Kříž), Havránek, Nešpor – Benda (46. Bureš), Chmelík, Chlup, Holcman – Šamánek, Fiala

Naši mladíci nezachytili úvod utkání a už ve 2. minutě inkasovali. V první půli měli českobudějovičtí nadále více ze hry a roztěkaně a nepřesně hrající Vysočinu dokázali zatlačit. „V poločase jsme k hráčům promluvili a podařilo se nám ve druhé části změnit styl hry a přístup k zápasu. Po zlepšeném výkonu jsme se díky dvěma trefám Šamánka ujali vedení a měli jsme i další šance na zvýšení náskoku. Místo toho jsme však inkasovali na zasloužených 2:2,“ řekl po utkání kouč Kučera.