14.11.2016, Vojtěch Fuks

Mladší dorost U16 zvítězil v Kroměříži

Mladší dorost U16 zvítězil v KroměřížiSvé renomé si napravili po dvou prohrách mladší dorostenci U16, na hřišti SK HS Kroměříž, s výsledkem 1:3 (0:2). Zápas rozhodl nejlepší střelec soutěže Mirek Malata, kterému se podařilo dát hattrick.

 
KroměřížKroměříž
15.kolo, neděle 13.11.2016, 12:15
1:3
(0:2)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Góly: 64. Vojáček - 3., 16. a 71. Malata Mirek
ŽK: 68. Vošmera
Diváci: 30
FC Vysočina: Doležal – Marek Malata, Šrámek, Trinh (60. Nováček), Novák (76. M. Trnka) – Havel (73. Geist) – Havlín, Pojezný (56. Časta), L. Trnka (78. Samek) Vošmera – Mirek Malata
 

Komentář

"Po čtrnáctidenní pauze jsme zajížděli do Kroměříže. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře, když se prosadil ve 3. minutě Mirek Malata, který dostal krásny centr od Vošmery do vápna a nikým neatakovaný poslal míč ke vzdálenější tyči. V 17. minutě se opět prosadil Mirek Malata, ale jeho druhým nahrávačem byl Lukáš Trnka, který se ocitl ve stejné pozici jako Vošmera a následně přihrál míč Mirkovi na jeho druhý gól. Ve druhém poločase jsme v 64. minutě inkasovali po špatném dostoupení ve středu hřiště a poté poslal Vojáček ostrou ránu pod břevno. V závěru zápasu poslal Vošmera míč za obránce na rozběhlého nejlepšího střelce soutěže Mirka Malatu, který zkompletoval svůj hattrick. Osobně jsem více spokojen s prvním poločasem, protože jsme více kombinovali a snažili jsme se držet po celou dobu míč na kopačkách. Druhý poločas byl z naší strany spíše nepřesný, protože jsme vytvářeli individuální chyby, ale zase naopak jsme využívali více tandemů po stranách." řekl k vítěznému duelu trenér Libor Smejkal.


 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Program zimní přípravy FC Vysočina

Fotbalisté FC Vysočina v pátek absolvovali poslední trénink v letošním roce a rozešli na vánoční dovolenou. První tým se znovu sejde až v pondělí 13. ledna 20120 na prahu zimní přípravy, předtím se budou pilně připravovat individuálně. Dlouhý zimní blok nabídne množství tréninků a zápasů zejména v domácím prostředí. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu