21.01.2012, Miroslav Fuks

Omlazený dorost na úvod prohrál

Omlazený dorost na úvod prohrálStarší dorostenci FC Vysočina si první přípravní duel v rámci zimní přípravy naplánovali na závěr třetího týdne náročného tréninkového bloku. Proti divizním mužům SFK Vrchovina dostali šanci hlavně mladší hráči, kteří tým pro jarní boje doplnili z dorosteneckého „béčka“. Soupeř potvrdil své zkušenosti a hned třikrát potrestal jihlavské chyby. Jedinou branku domácího výběru zaznamenal Antonín Tvrdý.

 
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
přát., sobota 21.1.2012, 10:00
1:3
(1:3)
VrchovinaVrchovina
 
Gól: 40. Tvrdý – 16. a 38. Michal, 42. vlastní.
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Kotnour (46. Pelikus) – Míka, Hanousek, Rozmahel, Tvrdý (46. Urbánek) – Bialek, Pedro, Šuta (46. Masopust), Ločárek – Kelbler, Maruš.
Vrchovina: I. poločas: Krejčí – Buchta, Smetana, Procházka, Wolker – Kolařík, Chmelíček, Michal, K. Skalník – Zedníček, M. Skalník. II. poločas: Krejčí – Buchta (72. Procházka), Poul, Burian, J. Skryja – Josífek, Pavel Sodomka – Komínek, Michal, M. Skalník – Petr Sodomka.
 

Komentář

„Při zdravotní indispozici Hráčka, Klusáka, Hoška, Dvořáčka a J.Kučery dostali větší herní příležitost mladí hráči, kteří náš celek doplnili na počátku zimní přípravy. Absence zkušeností se v tomto utkání projevila a vedla k chybám. Ty Vrchovina dokázala potrestat. Ostatně, u všech gólů soupeře byl bývalý prvoligový hráč Michal,“ stručně zhodnotil utkání trenér Pavel Procházka, který se vyjádřil i k dosavadnímu průběhu zimní přípravy jeho celku: „První 3 týdny naší přípravy patřily silovým a kondičním tréninkům. Kluci dostávali dvakrát týdně do těla v posilovně a na vytrvalostní složce pracovali na umělé trávě. Nyní už do tréninkového cyklu budeme zařazovat více herních prvků. Od 1. do 4. února nás čeká soustředění Bystřici nad Perštejnem.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč srpna 2020

1. Křišťál Vojtěch 201b.
2. Smejkal Tomáš 192b.
3. Lacko Matúš 86b.
4. Červ Lukáš 80b.
5. Klobása Stanislav 67b.
6. Vlček Tomáš 62b.
7. Štefánek Róbert 49b.
Aktuálně

Bojovný výkon juniorky na bodový zisk nestačil

Juniorský tým nastoupil k těžkému utkání na půdě 2. celku tabulky - "béčka" Slovácka. To bylo po celé utkání lepším celkem, ovšem bojovný týmový výkon a výborné zákroky gólmana Doležala dlouho držely jihlavskou šanci na první bodový zisk. Tu uťala 81. minuta, kdy jedinou branku utkání vstřelil domácí Pek. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu