21.01.2012, Miroslav Fuks

Omlazený dorost na úvod prohrál

Omlazený dorost na úvod prohrálStarší dorostenci FC Vysočina si první přípravní duel v rámci zimní přípravy naplánovali na závěr třetího týdne náročného tréninkového bloku. Proti divizním mužům SFK Vrchovina dostali šanci hlavně mladší hráči, kteří tým pro jarní boje doplnili z dorosteneckého „béčka“. Soupeř potvrdil své zkušenosti a hned třikrát potrestal jihlavské chyby. Jedinou branku domácího výběru zaznamenal Antonín Tvrdý.

 
FC Vysočina dorostFC Vysočina dorost
přát., sobota 21.1.2012, 10:00
1:3
(1:3)
VrchovinaVrchovina
 
Gól: 40. Tvrdý – 16. a 38. Michal, 42. vlastní.
Diváci: 0
FC Vysočina dorost: Kotnour (46. Pelikus) – Míka, Hanousek, Rozmahel, Tvrdý (46. Urbánek) – Bialek, Pedro, Šuta (46. Masopust), Ločárek – Kelbler, Maruš.
Vrchovina: I. poločas: Krejčí – Buchta, Smetana, Procházka, Wolker – Kolařík, Chmelíček, Michal, K. Skalník – Zedníček, M. Skalník. II. poločas: Krejčí – Buchta (72. Procházka), Poul, Burian, J. Skryja – Josífek, Pavel Sodomka – Komínek, Michal, M. Skalník – Petr Sodomka.
 

Komentář

„Při zdravotní indispozici Hráčka, Klusáka, Hoška, Dvořáčka a J.Kučery dostali větší herní příležitost mladí hráči, kteří náš celek doplnili na počátku zimní přípravy. Absence zkušeností se v tomto utkání projevila a vedla k chybám. Ty Vrchovina dokázala potrestat. Ostatně, u všech gólů soupeře byl bývalý prvoligový hráč Michal,“ stručně zhodnotil utkání trenér Pavel Procházka, který se vyjádřil i k dosavadnímu průběhu zimní přípravy jeho celku: „První 3 týdny naší přípravy patřily silovým a kondičním tréninkům. Kluci dostávali dvakrát týdně do těla v posilovně a na vytrvalostní složce pracovali na umělé trávě. Nyní už do tréninkového cyklu budeme zařazovat více herních prvků. Od 1. do 4. února nás čeká soustředění Bystřici nad Perštejnem.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Test stopera Waly Dioufa se proměnil v podpis smlouvy!

Pouhé tři dny testu a přípravný zápas proti juniorce Sparty stačily k tomu, aby Waly Diouf (nar. 5.5.1997) přesvědčil o svých schopnostech. Urostlý senegalský stoper s francouzským pasem, jenž do sítě letenského celku hlavou zaznamenal jednu z branek, se s vedením FC Vysočina domluvil na kontraktu. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu