17.09.2012, Miroslav Fuks

Po divoké první půli zůstala juniorka bez bodu

Po divoké první půli zůstala juniorka bez boduV Liberci se v utkání juniorských týmů roztrhl s brankami pytel. Přestože hostující Vysočina dokázala do 27. minuty vstřelit tři branky a vedla 1:3, tak nakonec ještě do konce prvního dějství prohrávala 4:3 a nakonec odešla poražena v poměru 5:3. Jihlavské branky zaznamenali Štancl, Fadrný a Přibyl. Vysočina v juniorské lize utrpěla třetí porážku v řadě.

LiberecLiberec
8.kolo, pondělí 17.9.2012, 13:00
5:3
(4:3)

Góly: 13. Štancl, 18. Fadrný, 27. Přibyl
Diváci: 80
Liberec: Zoul – Butenin, Denis Kaniški, Isaac (83. Bouška), Kmoníček, Soběslav, Drobílek (78. Lukeš), Daniel, Janošík (72. Benýšek), Musiol (90. Šulc), Černý (64. Leibl).
FC Vysočina: Rožník (46. Matiášek) – Cipruš (46. Vokoun), Vonásek, Kryštůfek, Fadrný – Přibyl (76. Vodáček), Sodomka, Štancl, Urbánek – Kavka (54. Šuta), Koudelka.

Skóre utkání otevřel ve 13. minutě Štancl, jeho střela letěla přímo na brankáře Zoula, ale najednou po lehké teči změnila směr přímo do sítě – 0:1. V 18. minutě už to byla 0:2, když si domácí nedůsledně počínali v pokutovém území, Fadrný toho využil a z bezprostřední blízkosti překonal domácího gólmana. Liberec odpověděl ve 24. minutě, kdy vysoký balón letící do vápna propadl až na Musiola, který se nemýlil – 1:2. O tři minuty později Jihlava zase vedla o dvě branky, neboť se z pravé strany prosadil záložník Přibyl - 1:3. Nadějné jihlavské vedení přišlo na zmar mezi 32. a 41. minutou. Nejprve po nedůrazném odkopu hráčů Vysočiny snížil Soběslav, o tři minuty později vyrovnal přesnou střelou k pravé tyči Janošík a tentýž hráč ještě do poločasu strhl vedení na libereckou stranu. Tentokráte pálil k levé tyči.

Hosté v poločase učinili dvě změny v sestavě a třetí už v 54. minutě, ovšem na body nedosáhli. Naopak to byli domácí, když o výsledku rozhodli po rychlém brejku v 71. minutě. To Daniel utekl podél postranní lajny a poté svou přihrávku nasměroval k volnému Soběslavovi, který se nemýlil – 5:3.

4.kolo | Liberec - FC Vysočina | 1:1
18.kolo | FC Vysočina - Liberec | 0:0