30.08.2008, Miroslav Fuks

Proti Mostu rozhodla úvodní smršť

Proti Mostu rozhodla úvodní smršťÚvodní ofenzivní smršť dorostu FC Vysočina rozhodl o cenné výhře 2:0 (2:0) nad cizineckou legií Mostu. Konečný výsledek se zrodil již v první čtvrthodině, v níž skórovali Pikl a Kosak.

 
FC VysočinaFC Vysočina
4.kolo, sobota 30.8.2008, 12:00
2:0
(2:0)
MostMost
 
Góly: Pikl, Kopic
Diváci: 0
FC Vysočina: J.Procházka – Bambula, Pražák, Z.Kučera, Urbánek – Šandera, Leligdon, T.Kučera (77. D.Vacek), Kopic, – Pikl (86. Machálek), Tecl (90. Kosak).
 

Komentář

„Proti bojovnému a agresivnímu soupeři rozhodl náš výborným vstup do utkání. V něm jsme si vytvořili několik gólových příležitostí a hned jedna z prvních skončila v mostecké síti. Po přiklepnutí Tecla a centru Šandery z pravé strany skóroval z malého vápna Pikl. Ještě krásnější byl klíčový gól na 2:0, který padl na výborně rozehraném signálu mezi Leligdonem a Šanderou, na jehož konci byla hlavička Kopice. Ve druhé části jsme ze zabezpečené obrany vyráželi k brejkům. Vypracovali jsme si hned několik vyložených šancí, ovšem gólovky Tecla, Pikla či Šandery zůstaly trestuhodně nevyužity. Na koncovce musíme stále pracovat,“ uvedl k utkání trenér Roman Kučera.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč prosince 2020

1. Smejkal Tomáš 164b.
2. Číž Lumír 121b.
3. Křišťál Vojtěch 121b.
4. Červ Lukáš 72b.
5. Peřina Jaroslav 46b.
6. Lacko Matúš 39b.
7. Shudeiwa Fares 36b.
Aktuálně

V sobotu přijedou Živanice

Dalším soupeřem v přípravě na jarní část sezóny bude tým ze třetí ligy hrající ČFL - Živanice. V sobotu 22. 1. 2022 nastoupíme od 11:00 na hřišti Na Stoupách. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu