11.07.2013, Miroslav Fuks

Proti Táborsku se juniorce opět dařilo

Proti Táborsku se juniorce opět dařiloV jarním zápase Juniorské ligy nadělili mladíci FC Vysočina juniorce Táborska šest branek a v dnešním přípravném duelu byli jen o gól méně efektivní. A protože dvakrát inkasovali, skončil vzájemný duel v Nové Včelnici jihlavskou výhrou 5:2 (4:1).

FC TáborskoFC Táborsko
přát., čtvrtek 11.7.2013, 15:00, Nová Včelnice
2:5
(1:4)
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.

Góly Vysočiny: P.Demeter 2, J.Kučera, Kelbler, Toufar
FC Vysočina jun.: Procházka (46. Soukup) - Šuta (60. Dvořáček), Pedro, Toufar (46. Berky), Urbánek - Štancl, Hráček (46. Ujčík) - Kelbler, P.Demeter, Klusák (46. Levai) - J.Kučera.

"Druhý zápas v rámci soustředění v Nové Včelnici nám vyšel herně i výsledkově. Kluci za svůj výkon zaslouží pochvalu," řekl k přípravnému duelu trenér juniorky Pavel Procházka.