09.06.2011, Miroslav Fuks

Starší dorost koncertoval v Brně!

Starší dorost koncertoval v Brně!Starší dorostenci FC Vysočina si nejlepší představení v rámci tohoto ročníku extraligy schovali na samotný závěr. V posledním kole na půdě Zbrojovky Brno doslova koncertovali. Na hřišti jim vyšlo vše, nač sáhli a nakonec zvítězili výrazně 0:6 (0:2). Tento výsledek znamená, že svěřenci kouče Pavla Procházky v letošním ročníku vybojovali slušivé 8. místo mezi nejlepšími českými celky.

BrnoBrno
30.kolo, čtvrtek 9.6.2011, 11:00
0:6
(0:2)

Góly: 20. a 42. Kliment, 72. a 78. Hráček, 80. a 85. Masopust
FC Vysočina: Kotnour - Vokoun (68. Vodáček), Turek, Beránek, Cipruš - Hráček - Přibyl (34. Šuta), Masopust, Štancl, Kliment - Zeman (61. J.Kučera).

Skóre utkání otevřel ve 20. minutě Kliment po kolmici Štancla. tentýž hráč se prosadil ve 42. minutě, kdy ho uličkou oslovil Masopust – 0:2. Mezi 72. a 78. minutou přišla chvíle pro dvě identické branky – standardní situaci zahrával Vodáček a hlavou skóroval Hráček – 0:4! I zbývající dvojice jihlavských gólů měla shodného jmenovatele. Byl jím Masopust. Nejprve v 80. minutě přesně zakončil krásnou kombinaci a v 85. minutě hlavou do protisměru gólmana proměnil centr Cipruše.

„Dnes nám skutečně vyšlo vše, na co jsme sáhli. Byli jsme velice efektivní a odehráli nejlepší utkání v celém ročníku. Hráči zaslouží za svůj výkon velikou pochvalu. Jistě i oni jsou rádi, že se tento dorostenecký tým rozloučil takto vydařeně a příjemně,“ uvedl po utkání očividně spokojený kouč Pavel Procházka.